Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

Anında ihtiyaç kredisi veren bankaların listesi, anında ihtiyaç kredisi nasıl alırım ve anında nasıl kredi çekerim diyorsanız detaylar için makalemizi okuyunuz.

Anasayfa > Banka Haberleri > Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar
30 Eylül 2018
907 okunma
Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisini hemen veren bankalar sayesinde, talep ettiğiniz tutarı çekebilir ve kullanabilirsiniz. Günümüzde ihtiyaç kredisini, şartsız ve basit olarak veren birçok farklı finans kurumu vardır. Kolay kredi veren bankalar sınıfında yer alan bu finans kuruluşlarına olan ilgi çok büyüktür.

TEB

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar olarak da bilinen finans kuruluşları arasında ilk sırada TEB gelir. Türkiye Ekonomi Bankası, hemen ihtiyaç kredisi veren bir bankadır. Bunun için CEPTETEB olarak bilinen bir ihtiyaç kredisi söz konusudur. Başvuru yolları ise online olarak belirlenmiştir. İnternet aracılığı ile ya da mobil şubeyi kullanarak ilgili krediyi alabilmek için harekete geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kredinin vade süresi tam 36 ay olarak belirlenmiştir. Minimum olarak bu yöntem ile 1000 TL alabilirsiniz. Maksimum tutar ise 30 bin TL’dir. Banka müşterisi olmayan kişiler, bir banka görevlisini adreslerine çağırarak, bu kampanyadan faydalanabilirler.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ANINDA İNTERNETTEN KREDİ VEREN BANKALAR

AKTİF Bank

Son dönemde yapmış olduğu birçok farklı kampanya ile dikkat çeken Aktif Bank, anında kredi verdiği için popüler bir hale gelmiştir. Bankanın sahip olduğu kolay ihtiyaç kredisi, N Kolay kredi olarak bilinir. Kredi tutarı maksimum olarak 30 bin tutarındadır. Krediyi alabilmek için online başvuru yöntemlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bankanın müşterileri dışında kalan kesim ise yine bu yolları kullanabilmektedir. Ancak bir takım imzalar için şube tarafından gönderilecek evrakları imzalamak şarttır. Böylelikle anında kredi alınabilir.


QNB Finansbank

Yapmış olduğu birçok kampanya ile bilinen QNB Bank, EN Para adındaki sistem üzerinden kolay kredi imkanları sağlamaktadır. Krediyi alabilmek için gerekli olan başvuruları online ya da bankaya giderek yapmanız mümkündür.

Benzer İçerik  Kuveyt Türk Hesap Açma Başvurusu 2022-2023 | Kuveyt Türk Hesap Açma İçin Talep Edilen Belgeler Nelerdir
İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ANINDA HESABA YATAN KREDİ VEREN BANKALAR

Kolay Kredi Veren Diğer Bankalar Hangileridir?

Bu bankaların dışında olan başka finans kurumları da kolay bir şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. Mevcut bankalar ve kampanyaları ise şöyledir;

  • İş Bankası, hemen kredi veren bankalar arasında yer alır. Banka, en fazla 25 bin TL kredi imkanı tanımaktadır. İş cep olarak bilinen sistemi bunun için kullanabilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi de tercih edilebilir.
  • Kolay kredi veren bankalar 2018 listesinde yer alan bir diğer finans kurumu ise Yapı Kredi Bankasıdır. Bu bankanın verdiği ihtiyaç kredisini alabilmek için hemen şubesiz olarak bir başvuruda bulunulabilir.
  • ING Bank, kolay ve hemen kredi veren bir başka kurumdur. Türkiye faaliyetlerini son dönemde arttıran finans şirketi, şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi veren işletmelerden birisidir.
  • Akbank ile maksimum 20 bin TL tutarında bir kredi alınabilir. Bu kredi türünün ismi ise direkt kredi olarak tanımlanmıştır.

Mevcut kredi başvuruları, piyasadaki en hızlı krediler içinde bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi kapsamında olduğu için meblağlar genel olarak 30 bin TL ile sınırlandırılmıştır.