Covid-19 Salgınıyla Mücadeleye 6,5 Milyon TL'lik ING'den Destek - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Covid-19 Salgınıyla Mücadeleye 6,5 Milyon TL’lik ING’den Destek

Anasayfa > ING Bank > Covid-19 Salgınıyla Mücadeleye 6,5 Milyon TL’lik ING’den Destek
08 Mayıs 2020
815 okunma
Covid-19 Salgınıyla Mücadeleye 6,5 Milyon TL’lik ING’den Destek

Kredi kartları, konut ve taşıt kredileri, sıkışık günlerin kurtarıcısı ihtiyaç kredileri artık herkesin hayatında. Nakit paranın yerini neredeyse kredi kartları almış olsa da yüklü yatırımlar yaparken birçok vatandaşın yüklü nakit paralara ihtiyacı var. Sıkışık zamanlarda yardıma koşan bankalardan birini seçmek zor olabiliyor. Vatandaşın kendisine uygun faizli kredi planını oluşturması her zaman kolay olmuyor. Bütçeyi yormayacak faiz oranları ve uzun ödeme planları sunan bir banka olan ING Bank, vatandaşın tercih ettiği popüler bankalar arasında. ING Bank, erteleme seçenekleri ve 60 aya varan vadeli planları ile müşterilerini stresli bütçe planlama maratonlarına sokmadan ödeme seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda bilgisayar veya telefon kullanarak yapılan birkaç tıklama ile seçilen miktarda kredi hemen hesabınıza aktarılıyor. Zorlu pandemi sürecinde ING Bank, ekonomik sıkıntıya giren ailelere, hem onların hem de personelinin can güvenliğini ilk planda tutarak internet üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. ING Bank internet sitesinde kredi notu öğrenme, ihtiyaç kredisi hesaplama ve ödeme planı çıkarma gibi başlıklar altında verimini düşürmeden hizmet vermeye devam ediyor.

ING Bankası İhtiyaç Kredisi

On sekiz yaşını doldurmuş, düzenli bir meslek sahibi olan ve iyi bir kredi notuna sahip her vatandaş ihtiyaç kredisine başvurabilmekte. ING Bank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisi planlarından yararlanmak için gerekli şartlar da bunlar. Vatandaşın evde kaldığı bu süreçte, çeşitli sebeplerden dolayı ihtiyaç kredisi en popüler kredi türü haline geldi. %0,79’dan başlayan faiz oranları ve uzun vadeli ödeme sistemi ile ING Bank en hesaplı ve bütçe yormayan kredi tekliflerinden birini sunmakta. Örneğin 10.000 Türk Lirası tutarında bir ihtiyaç kredisini, 60 ay vadeli olarak ayda 219 Türk Lirası tutarında taksitlerle ödemek mümkün. Gerek işten çıkarılan vatandaşlar, gerekse de evden çalışma şartlarından dolayı yol ve yemek ücretini alamayan vatandaşlar için faturalar, kira gibi her ay rutin ödenen ücretler şu an dünyanın içinde bulunduğu durum sebebiyle alışkanlık olmaktan çıkıp zor bir duruma dönüşmüş halde. Fakat 60 ay vadeli 10.000 TL tutarında bir ihtiyaç kredisini aylık 210 TL tutarında taksitlerle ödeme fırsatı çoğu vatandaşa derin bir nefes aldırmakta. ING Bank’ın kişiye özel planlama ile sunduğu ihtiyaç kredisi programına, vatandaş internet üzerinden başvurarak kolayca maddi yükünü hafifletebilir.

ING Bankası Konut Kredisi

Son yıllarda en popüler yatırım seçeneklerinden biri olan gayrimenkul yatırımı, çoğu zaman sahibine yüklü miktarlarda kredilere mal oluyor. Yatırım yapmak istemeyenlerin dahi sıkça tercih ettiği konut kredisi, vatandaşları birer ev sahibi yaparak ömür boyu kira ödemekten kurtarıyor fakat ödeme planını iyi seçmek gerekiyor. Birçok banka müşterilerine uygun, çok çeşitli konut kredisi planları sunsa da ING Bank, müşterisi olsun veya olmasın, bütün vatandaşlara %0,84’den başlayan düşük faizli konut kredisi seçenekleri sunmakta. ING Bank; eşit taksitli, eşit anapara ödemeli ve ara ödemeli kredi seçeneklerini öğrenmek ve alanında uzman Mortgage uzmanlarına danışarak konut kredisi ödeme planınızı yapmak için internet sitesinden, kimlik bilgilerinizi kullanarak randevu alarak, seçtiğiniz bir şubeye, seçtiğiniz saatte görüşemeye gidebilme fırsatını sunuyor. ING Bank’ın sunduğu kolay ödemeli kredi hizmeti sayesinde çoğu müşteriler kira yükümlülüğünden kurtuluyor. Ayrıca ING Bank’ın alanında uzman çalışanları ile yapılan görüşmeler sonucu kredi yükünün altında boğulmak imkânsız hale geliyor; vatandaş evini bir telefon faturası bedeline almış kadar rahatlıyor!

Benzer İçerik  Mühendis Adaylarına Burs Desteği

ING Bank Taşıt Kredisi

Şehirler her ne kadar genişlese de çoğu insana iş yeri olan AVM’ler, restoranlar ve buna benzer merkezi yerler, şehrin öbür ucuna kurulan apartmanlara yaklaşmıyor. Üstüne üstlük her gün, hem gidiş hem dönüş için verilen yol paraları şehir merkezinden uzak oturan insanların cebini yakıyor. Artan taksimetre ücretleri ise acele bir yere gitmesi gereken vatandaşların cebinden neredeyse bir şehirlerarası otobüs bileti fiyatını çıkarıyor. Virüs sebebi ile toplumsal kuralların yeniden değiştiği şu günlerde otobüslerle yolculuk yapmak bazı vatandaşların aklını karıştırabiliyor. Araba almak için para biriktirmek ise uzak bir ihtimal ve uzun bir süreç olduğundan bankalar bu durumda yine vatandaşın yardımına koşuyor. Yine birçok banka farklı ödeme planları ile vatandaşın karşısına çıksa da en düşük faizli taşıt kredisi ödeme planını ING Bank’ta bulmak mümkün. 10.000 TL tutarında, 36 ay vadeli bir taşıt kredisine başvuran vatandaş, aylık 343 TL tutarında taksitlerle aracını rahatça ödeyebiliyor. Vatandaş, hem işine gidip gelirken tasarruf yapabilme fırsatı elde ediyor, hem de birçok yere kendi vasıtasında seyahat etmenin keyfini bir ayda her gün dolmuşa bindiğinde ödeyeceği fiyata satın alabiliyor.

ING Bank Esnaf Kredisi

Birçok insanın yaratıcı dükkânlar açma fikirleri olabilir. Son dönemde oldukça popülerleşen kahve dükkânları, antikacılar ve organik ürün dükkânları gibi gelir kapıları hem sahiplerine sevdikleri bir işte çalışma şansı sağlıyor, hem de birçok müşteri kazandırıyor. Esnaf kredileri sadece yeni dükkânların açılmasında rol oynamıyor; aynı zamanda talihsiz günler geçiren, hâlihazırda dükkânı olan vatandaşların da zor günlerinde ayakta kalmalarını sağlıyor. Kahve dükkânları gibi işletmeler ise son teknoloji ürünlerle ellerindekini değiştirmek için kredi desteği yoluna gidebiliyor. Vergi levhalı, yılda 250 kişiden fazla personel çalıştırmayan ve yıllık satış hâsılatı 40 milyon TL’yi geçmeyen işletmeler esnaf kredisi fırsatlarından yararlanabiliyor. Kredi notu iyi olan esnafların düşük faizli esnaf kredisi planlarından yararlanmaları işletmeleri için çok verimli olabiliyor. ING Bank ise bu noktada %1,2’den başlayan faiz oranları ile küçük işletmelerin kurtarıcısı oluyor. ING Bank’ın esnaf kredisinden yararlanan işletme sahipleri 20.000 TL tutarında 36 ay vadeli esnaf kredisini her ay 694 TL tutarında, bir elektrik faturası ödercesine ödeyebiliyor. ING Bank’ın sunduğu kolay ödemeli esnaf kredisi planları ile küçük işletme sahipleri dükkânlarını kolaylıkla hayallerindeki gibi değiştirebiliyor.

Benzer İçerik  Otobüs Bilet Fiyatları Belirlendi

ING Bankası Kredi Kartı

Gelişen teknoloji ile birlikte nakit para tarihe karışmaya hazırlanıyor. Nakit paranın yerini vatandaşın sıkça kullandığı kredi kartları dolduruyor. Çeşitli kripto para birimleri de ortaya çıkmaya başlamış olsa da, düzenli bir mesleği olan tüm vatandaşların cebinde bulunan kredi kartları alışverişlerde nakit paranın yerini alıyor. Kredi kartlarının bir diğer özelliği ise yüksek fiyatlı birçok ürünü taksit seçeneği ile birkaç ayda bütçeyi zorlamadan ödeme fırsatı sunması. Birçok bankanın sunduğu kredi kartlarının yanında, ING Bank çeşitli kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine bazı ayrıcalıklar sunmakta. Taksitli avans, belirli harcamalarda puan kazandırmak, ücretsiz hızlı geçiş gibi farklı ayrıcalıklar sunan çeşitli kredi kartları mevcut. Ayrıca kredi kartları fatura ödeme, EFT, havale gibi birçok para transferi işini internet üzerinden yapma ayrıcalığı sağlamakta. ING Bank kredi kartı başvurusu da tıpkı karta sahip olduktan sonraki ödeme işlemlerinde sahip olunan kolaylıklar gibi, internet üzerinden yapılabilmekte. ING Bank, internet sitesinde kart çeşitlerini, kartların sağladığı avantajları ve başvuru formlarını müşterilerine kolay arayüzünde sunmakta.

İlginizi Çekilebilir;

 

Akbank Covid-19 Önlemleri; Tüm Krediler

75 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, 75.000 TL Kredi Veren Bankalar 2020

120 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Güncel Listesi

HSBC Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat | Mevduat Ürünleri | Günlük Bankacılık

Halkbank Kredi Başvurusu | Halkbankası İhtiyaç Kredisi 2020