75 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, 75.000 TL Kredi Veren Bankalar 2022-2023 - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

75 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, 75.000 TL Kredi Veren Bankalar 2022-2023

75 bin tl kefilsiz kredi veren banka listesi, yetmiş beş bin tl kredi kaç ay vadeli verilir, vadeli kefilsiz 75 bin tl kredi bilgileri için tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > 75 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, 75.000 TL Kredi Veren Bankalar 2022-2023
27 Eylül 2018
1.088 okunma
75 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, 75.000 TL Kredi Veren Bankalar 2022-2023

Kefilsiz bir şekilde 75 Bin TL tutarlı ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan bankalar ile talep ettiğiniz tutarı kolay olarak edinebilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan kredi tiplerinin başında ihtiyaç kredisi gelmektedir. Son derece geniş bir alanda kullanılan bu kredinin faizleri ise bankalara göre farklılık göstermektedir. En uygun olan bankayı bulduktan sonra kredi başvuru işlemlerini yapabilir ve bu meblağa erişim sağlayabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankalar 2022-2023 listesinde yer alan işletmeler üzerinden başvuru gerçekleştirilebilir.

İş Bankası

Kefilsiz evraksız kredi veren bankalar içinde bulunan İş Bankası, 75 bin TL tutarında bir kredi vermektedir. Bankanın son güncel faiz oranı ise 2.45 şeklindedir. Banka üzerinden yapılacak olan başvuru işlemleri, çok kısa bir süre içinde sonuçlanmaktadır.

Fibabank

Ülkemizde son dönemde büyük bir ilgi çeken bankalardan birisi olan Fibabank, 75 bin TL kredi veren bir diğer işletmedir. Bankanın faiz oranları değişmiştir. Yapılan faiz arttırımı sonrasında yüzde 3.39 gibi bir rakam söz konusudur. Bu rakam üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru sırasında mutlaka gelir belgesi ibraz edilmelidir.

İng Bank

Kefilsiz bir şekilde 75 bin TL kredi veren bankalar arasında ING Bank da bulunur. Mevcut banka, online bir şekilde ya da bankaya giderek başvuru yapma gibi opsiyonlara sahiptir. İstenilen gerekli bir takım belgeler söz konusudur. Bunların içinde nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi ve fatura yer almaktadır.


Ziraat Bankası

Kefilsiz kredi Ziraat Bankası aracılığı ile de sunulan bir hizmettir. Bu tip bir opsiyondan faydalanmak için mutlaka banka şubesine gitmekte fayda vardır. Banka başvuru yapacak olan kişilerden bir maaş bordrosu ya da geliri olduğuna dair bir evrak talep etmektedir. Bunların temin edilmesinden sonra çok kısa bir süre içinde sonuç alınabilmektedir.

Benzer İçerik  Evlilik Kredisi Veren Bankalar, DEVLET DESTEKLİ EVLİLİK KREDİSİ VEREN BANKALAR

Finansbank

Finansbank faiz oranları yüzde 2.67 olmuştur. Bu oran üzerinden 75 bin TL tutarında bir kredi çekmek çok zor değildir. Ancak bu miktar 50 bin TL’den fazla olduğu için ilgili başvurunun mutlaka banka şubesi üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Banka, kredi notuna bakmaktadır. Kefil istemeyen finansal kuruluş, evrakların tamamlanmasından sonra başvuruyu kısa bir süre içinde sonuçlandırmaktadır.

Garanti Bankası

Garanti kefilsiz kredi veren bir kurumdur. Yüzde 2.67 olarak belirlenmiş bir kredi faiz oranı vardır. Birkaç farklı başvuru yöntemi söz konusudur. Bunlardan birisi internet bankacılığı ile yapılmaktadır. Ayrıca mobil sayesinde de kredi almak için başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Buna ek olarak banka şubelerinden yüz yüze görüşme ile kredi alınabilir. Bankanın sağlamış olduğu bu kampanyanın ismi ise dijital ihtiyaç kredisi olarak bilinir. Vade süresi en az 3 ay olarak belirlenmiştir. Maksimum vade ise 48 aydır. Başvuru işlemlerinde TC kimlik numaranın verilmesi şarttır.