120 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Güncel Listesi - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

120 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Güncel Listesi

120 ay vadeli bireysel kredi veren bankalar, 120 ay vadeli ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar ve 120 ay vade veren banka listesi için tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > 120 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Güncel Listesi
26 Eylül 2018
1.085 okunma
120 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Güncel Listesi

Kredi imkanını 120 ay vadeli olarak sağlayan bankalar, birçok farklı ihtiyacın karşılanabilmesi için tercih edilir. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi 2018 yılında değişik bankaların kampanyaları arasında yer almaktadır. Banka sayısı çok fazladır. Piyasada bulunan tüm finans kuruluşlarının böyle bir kredi verdiği bilinir. En uygun faize sahip banka üzerinden kredi çekimi yapılabilmektedir.

Garanti Bankası

Garanti Bankası 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi konusu merak edilse de, bankanın böyle bir kampanyası söz konusu değildir. Bunun yerine 120 ay vadeli olarak verilen bir konut kredisi söz konusudur. Kredinin aylık faiz oranı ise yüzde 2.60 şeklindedir.

Yapı Kredi

Konut kredisi çekmek isteyen kişiler, Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu avantajdan da faydalanabilirler. Uzun vadeli bir konut kredisi şeklinde olan bu kampanyada, faiz oranı yüzde 2.57 şeklindedir. 180 bin TL tutarında bir çekim yapan kişiler, aylık olarak 4.857 TL öderler.

Vakıfbank

Vakıfbank, konut kredisi alanında 120 ay vade imkanı sunan bir diğer finans kurumu olarak dikkat çeker. Bankanın vermiş olduğu krediden faydalanmak için bizzat şubeye gitmeli ve gereken belgeleri görevliye vermelisiniz. Aylık faiz oranı yüzde 2.39 olarak belirlenmiştir.

Halkbank


Halkbank, 120 ay vade fırsatı sunan bir başka önemli finans kurumudur. Aylık faiz oranı yüzde 2.39’a yükselmiştir. Bu durum diğer bankalarda da yaşanmıştır. Mevcut faiz oranı üzerinden kredi başvurusunu yapabilmek mümkündür.

Akbank

Akbank 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi ile beraber 120 ay vadeli kredi imkanını da sunmaktadır. Bu tip bir krediden faydalanmak için banka şubeleri aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha kolay olarak tanımlanan mobil ve internet bankacılığı sistemleri de aktif bir biçimde kullanılabilir.

Benzer İçerik  Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar, EFT Ücreti Almayan Bankalar 2022-2023

ING Bank

ING bank ile konut kredisi olarak bilinen imkan, cazip olarak tanımlanabilir. Kredi faiz oranı, biraz daha düşüktür ve 2.17 şeklinde belirlenmiştir. Krediden faydalanmak adına ilk olarak banka şubesine gitmek gerekiyor. Banka; nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah kağıdı, son 3 aydan birisine ait olan fatura ve gelir belgesi talep etmektedir. Bunların tamamlanması ile beraber, kredi alınmasının önünde herhangi bir engel kalmaz.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası konut kredisi faiz oranı, birçok bankaya göre daha düşüktür. Bu oran yüzde 2.10 şeklindedir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası 60 ay vadeli kredi ile beraber 120 ay vadeli bir kredi imkanı da sunmaktadır. 60 ay vadeli konut kredisinde faiz oranı yüzde 1.98 olmuştur. 100 bin TL tutarında bir çekim yapan kişiler, aylık olarak 2862 TL ödemek zorundadırlar. Ancak vade süresi arttığı zaman ödenecek olan meblağ da artış göstermektedir. 120 aylık bir vadede faiz oranı değişir ve yüzde 2.09 olur. Banka üzerinden başvuru işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür.