Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
1.072 okunma
Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında bilgi sahibi olmak isteyen bireyler düzenli aralıklar ile www.kizilkaya.bel.tr internet adresini kontrol etmelidir. Bu şekilde açılan kadrolar hakkında çok daha net bilgi sahibi olma imkanı da elde edilebilir. Özellikle dönemsel ihtiyaçlar için açılan başvuru süreleri çok kısadır. Bu aralığı yakalayabilmek için muhakkak internet sitesini düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir.

Personel Alım Koşulları Nelerdir?

Kızılkaya Belde Belediyesi personel alımı sırasında ön koşul olarak kişilere sunulan hususlardan faydalanabilmek için uyum sağlanması gereken hususlar;

  • Başvuran kişilerin herhangi bir suç unsuruna karışmamış olması gerekir.
  • Çalışmak için zihinsel ya da bedensel herhangi bir engele sahip olmaması istenmektedir.
  • Daha önce aynı pozisyonda işe başlayıp haklarından feragat edip istifa eden kişilerin başvuruları da dikkate alınmayacaktır.

Bu hususlara uyum sağlayarak kısa sürede gerekli olan başvuru aşamasını tamamlayabilir ve belgelerinizin teslimini elden dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.

Güvenlik Tahkikatı Yapılıyor Mu?

Kızılkaya Belde Belediyesi işçi alım koşulları arasında son 3 senedir sıkı bir biçimde uygulanan güvenlik tahkikatı da yerini almaktadır. Özellikle işçi alımı sırasında kadro hakkı elde etmiş kişilerin güvenlik soruşturması sıkı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu aşamadan geçemeyen kişilerin kadro hakları da elinden alınmaktadır.


Belediye İletişim Bilgileri Nedir?

Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi çalışan alım ilanları ile alakalı sorularınız varsa 2483312020 telefon numarası kullanılarak konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. Ayrıca faks numarası üzerinden de belge gönderimi yapılabilmektedir; 2483312126. Mail adresi üzerinden iletişim kurması gereken kişiler ise kizilkayabelediye1973@hotmail.com adresini kullanabilir. Her bir yöntem ile hem iş olanakları hem de belediye işleyişi ile alakalı temel bilgileri elde etme imkanını yakalayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çanakkale Yenice İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Yayladüzü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları