Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

13.11.2018
582
Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi işçi alımı kapsamında 5726 kişilik nüfusa sahip olan bu ilçe hakkında tüm bilgileri www.yesilova.bel.tr adresi üzerinden elde edebilirsiniz. Yeşilova Belediyesi kapsamında alınan personellerin bir kısmı daimi kadroya alınırken bir kısmı ile sadece dönemsel olarak iş birliği kurulmaktadır. Bazı alanlarda taşeron işçi kullanımının da olduğu ayrıca belirtilmelidir.

Personel Alım Koşulları Nelerdir?

Yeşilova ilçe belediyesi personel alımı sırasında kişilerin ön elemeyi geçebilmeleri için yerine getirmeleri gereken koşullardan bazıları;

  • Herhangi bir adli suç kaydı bulunmaması gerekir.
  • Sağlık koşullarının kişilerin çalışmasına engel teşkil etmemesi lazımdır.
  • Daha öne aynı kadroya başvurmuş ve vazgeçip istifa etmiş kişilerin de başvurusu kabul edilmemektedir.

Bu koşulları sağlamayan kişilerin herhangi bir şekilde ön elemeyi geçmeleri ya da kadro sahibi olmaları söz konusu değildir.

İşçi Alımı Sırasında Güvenlik Tahkikatı Yapılıyor Mu?

Burdur Yeşilova Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında ön elemeyi geçen kişiler arasından kadroyu hak edecek kişi kura usulü ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra KPSS puanı ile alım yapan kadrolarda ise kimin puanı daha yüksek ise sıralama yapılarak gerekli olan kadro kişilere sağlanmaktadır.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi işçi alımları ne zaman sorusunun yanıtını direkt olarak belediye yetkililerinden almak isterseniz 2486181012 telefon numarası kullanıma alınabilir. Ayrıca belediyeye belge gönderme ya da istenen herhangi bir konuda yazışma yapmak için faks numarası olan 2486181063 da kullanılabilir. Bunların dışında eksik belgeler ya da beyanların e-mail adresi üzerinden de belediye yetkililerine eriştirilmesi mümkündür; yesilova_belediyesi15@hotmail.com. Tüm bu hususlar üzerinden 5726 kişilik ilçe ile alakalı tüm gelişmeleri en yetkili kişilerden öğrenme imkanını elde edebilirsiniz.

Benzer İçerik  Ardahan Hanak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.