Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
852 okunma
Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Tefenni İlçe Belediyesi işçi alımı dönemsel olarak senede 2 kere gerçekleştirilmektedir. Bu süreç içerisinde hem sözleşmeli personel alımları hem de kadrolu alımlar yapılmaktadır. Bu alımları takip edebilmek için www.tefenni.bel.tr ilanlar kısmını çok daha detaylı bir biçimde inceleme imkanını yakalayabilirsiniz. Duyurular kısmında bu tür alımlar olduğu zaman gerekli açıklamalar yapılmaktadır.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılır?

Tefenni ilçe belediyesi personel alımı son senelerde temizlik işçisi ve şoför üzerine yoğunlaşmıştır. Fakat harici olarak açılan bazı kadrolarda kişilerin halk eğitim merkezlerinde usta eğitmen olma gibi imkanları da olabilmektedir. Bu fırsatları yakalayabilmek için muhakkak duyurular kısmının iyi bir şekilde takip edilmesi gerekir.

KPSS Puanı Gerekli Midir?

Burdur Tefenni Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında KPSS olmazsa olmaz değildir. Özellikle vasıfsız işçi alımı sırasında KPSS bir kriter olarak dahi karşınıza çıkmayacaktır. Fakat lisans mezuniyeti isteyen kadrolarda muhakkak KPSS puanı istenmektedir. Puan istenen kadrolarda ön koşulları tamamlayan kişilerin puan sıralamalarına ve mülakatlarına bakılarak gerekli olan kadro alım aşaması tamamlanmaktadır.


Güvenlik Tahkikatı Yapılıyor Mu?

Burdur Tefenni İlçe Belediyesi işçi alımları ne zaman ve güvenlik tahkikatı yapılıyor mu konu başlığı senede 2 kere kişilere sunulmaktadır. İhtiyaç duyulursa ek harici alımlar da yapılmaktadır. Bu alımlar sırasında kadro hakkı elde eden kişilerin güvenlik tahkikatına da tabi tutulduğu görülmektedir.

Belediye İletişim Numaraları Nelerdir?

Burdur Tefenni Belediyesine telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz; 2484912015. Göndermeniz gereken ek belgelerin ya da yazışmaların olduğunu fark ederseniz 2484913400 faks numarası da kullanıma alınabilir. Bu yöntemlerin dışında mail aracılığı ile de belediye yetkililerine erişim sağlayabilirsiniz; bayramkavak15@hotmail.com. 5049 kişilik bir nüfusa sahip olan ilçe hakkında tüm detaylara bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerik  Adana Yumurtalık Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Biga İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Çan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları