Ağrı Yayladüzü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ağrı Yayladüzü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ağrı Yayladüzü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
867 okunma
Ağrı Yayladüzü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Yayladüzü Belde Belediyesi işçi alım ilanı ve sonuçları ile alakalı olan tüm gelişmelere www.yayladuzu.bel.tr internet adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bu kadroların bir kısmı sözleşmelidir bir kısmı da kadrolu olarak kişilere sunulmaktadır. Bu internet adresi üzerinden gerekli olan tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Personel Alımı Hangi Alanlarda Tamamlanmaktadır?

Yayladüzü İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında özellikle şu alanlarda alım yapılmaktadır;

  • Bilgisayar işletmenliği
  • VHKİ
  • Temizlik işçiliği
  • İnşaat işçiliği
  • Hak eğitim merkezlerinde öğretmenlik
  • Aşçılık

Taşeron işçilerin bir anda kadroya alınması ve bunun ile alakalı yasa tasarısının oluşturulması ile beraber kadrolara olan ilginin de arttığı ayrıca belirtilmelidir. Kadrolara uygun olarak kişilerin göndermeleri gereken belgeler de değişim arz etmektedir. Bu belgeler kapsamında özellikle adli sicil kaydının temiz olduğunu gösteren dokümana büyük önem verilmektedir.

Belediye Güvenlik Tahkikatı Yapıyor Mu?

Ağrı Yayladüzü Belediyesi işçi alımı ne zaman gerçekleşecek sorusu kadar sık sorulan ve merak edilen hususların başında güvenlik tahkikatı gelmektedir. Ön elemenin geçilmesinden sonra kadronun kişilere verilmesi için muhakkak güvenlik tahkikatı yapılmaktadır. Bu tahkikattan olumlu sonuç alamayan kişilerin kadro hakları farklı kişilere devredilecektir. Bu durum tüm devlet kadroları için geçerlidir.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ağrı Yayladüzü Belde Belediyesi sözleşmeli personel ilanı ile alakalı olarak detaylı bilgi almak isteyen kişilerin aramaları gereken telefon numarası; 4727166193 olarak belirlenmiştir. Belgeleriniz ile alakalı bir yazışma yapmanız gerekirse kullanmanız gereken faks numarası; 4727166192dir. Bu numaraların haricinde  e-mail adresi üzerinden de aklınıza takılan hususları dile getirebilir veya ek bilgileri belediye yetkililerine gönderebilirsiniz; yayladuzubelediye@hotmail.com. 2198 kişilik nüfusa sahip olan bu belde belediyesi ile alakalı tüm hususlara verilen iletişim numaraları üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Evciler İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Ağrı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Patnos İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Bağlıkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Tefenni İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kızılkaya Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları