Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
769 okunma
Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi işçi alımı ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden takip edebilirsiniz. İlçe belediyesi olarak farklı pozisyonlarda açıklar bulunduğunda zaman zaman İş-kur üzerinden ilan verilmektedir. Bu ilanları takip ederek personel alımı tarihleri arsından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi İşçi Alım Şartları

Şuhut belediyesi işçi alımı için gerekli olan genel şartlar ve özel şartlar bulunmaktadır. Şuhut İlçe Belediyesi personel alımı için aranan genel şartlar TC Vatandaşı olmak, erkeklerin askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak, Herhangi bir suçtan dolayı hükümlü bulunmuyor olmak ve yapılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunda olumlu sonuç almak şartları bulunmaktadır. Bu şartları sağlamayan kişilerin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi Personel Alımı İlanları

Şuhut İlçe Belediyesi personel alımı ilanları Türkiye İş Kurumu ya da Şuhut ilçe Belediyesinin resmi web sitesinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden bu ilanları görüntüleyebilirsiniz. İlanlar üzerinde başvuru tarihleri yer almaktadır. Bu tarihler arasında İlçe Belediyesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Personel alımı için genel şartları sağlamayan kişilerin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Ayrıca her pozisyon için ayrı ayrı belirlenmiş özel şartlar da bulunmaktadır. Bu şartları taşıyan kişilerin başvuruları değerlendirilerek bir alım yapılacaktır.


Şuhut İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Afyonkarahisar Şuhut Belediyesi iletişim adresleri üzerinden ilçe belediyesi yetkilileri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. 12841 nüfusa sahip olan Şuhut Belediyesinin telefon numarası 2727182001 ve faks numarası 2727181059’dur. Ayrıca Şuhut belediyesinin resmi mail adresi olan info@suhut.bel.tr adresine mail atarak da iletişime geçebilirsiniz. www.suhut.bel.tr resmi web sitesi üzerinden ilçe haberleri, duyuruları iletişim bilgileri, belediye birimleri ve daha birçok konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Benzer İçerik  Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Türkiye İş Bankası Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Faiz Oranları | Türkiye İş Bankası

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Çayırbağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Nuribey Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İNG Bank Bireysel Emeklilik Nasıl İptal Edilir?