Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
862 okunma
Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Söğüt Belde Belediyesi işçi alım ilanı kapsamında hem sözleşmeli kadrolara hem de daimi pozisyonlara erişebilirsiniz. Açılan bütün kadrolar hakkında bilgi alabilmek için www.burdur-sogut.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca belediye hakkında gerekli tüm detaylara bu sistem üzerinden erişim sağlama imkanınız da bulunmaktadır.

Personel Alım Koşulları Hakkında İnceleme

Söğüt Belde Belediyesi personel alımı konusunda öncelikli olarak dikkate alınan hususlardan bazıları;

  • Kişilerin sağlık durumlarının çalışmaya elverişli olması gerekir. (Engelli bireylerin hayata kazandırılması için eşdeğer farklı kadrolar açılmaktadır. )
  • Adli olarak herhangi bir suça karışmamış olmanız gerekir. Adli suça karışmış olan kişilerin hayata kazandırılması için belirlenmiş olan özel bir proje değilse bu bireyler ön elemeyi geçememektedir.
  • Belde belediyesinde işe başlamış ve daha sonrasında istifa etmiş kişilerin de personel alımında kabul edilmesi söz konusu olmayacaktır.

Bu hususlara uyum sağlamayan kişilerin ön elemeyi geçmesi de söz konusu değildir. Ön elemeyi geçen kişiler arasından kura ile gerekli olan seçim de tamamlanmaktadır.


İşçi Alımı Sırasında Hangi Belgeler İstenir?

Söğüt Belde Belediyesi işçi alım koşulları yerine getirildikten sonra belge toplama aşamasına katılmalısınız. Belge toplama sürecinde muhakkak son 3 aya ait güncel belgelerin kullanılması gerekir. Ayrıca istene eğitim sertifikalarının her biri MEB onaylı olmalıdır.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burdur Söğüt Belde Belediyesi çalışan alım ilanları hakkında bilgi almak adına 2484878029 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Belge gönderimi sırasında kullanmak için belirtilen faks numarası da 2484878026 şeklinde karşımıza çıkmaktadır. 2907 kişilik bir nüfusa sahip olan bu belde belediyesinde açılan tüm kadrola hakkında gerekli bilgileri belirtilen numaralar üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca sogut@burdur-sogut.bel.tr mail adresi de kullanıma alınabilir.

Benzer İçerik  Aksaray Yeşiltepe Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kemer İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları