Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
12 Kasım 2018
852 okunma
Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur il belediyesi personel alımı için başvurular titizlikle değerlendirilir. Burdur ilinin belediyesi olan burdur il belediyesi vatandaşlarına karşı olan sorumluluğunu yerine getirmek ve onların ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmek amacıyla personel alım işlemleri gerçekleştirmektedir. Personel alım işlemleri ile nitelikli eleman sayısını arttırarak vatandaşın hizmetini eksiksiz bir şekilde yapmayı amaçlayan Burdur il belediyesi personel alımlarını sözleşmeli ve kadrolu olarak ikiye ayırmıştır ve her iki taraftan da personel alımı gerçekleştirmektedir. Burdur belediyesi personel alımı 2020 yılında da devam etmektedir.

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Burdur il belediyesi personel alımı başvurusunda bulunmak için burdur il belediyesinin resmi internet sitesi üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde İŞKUR üzerinden de başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz başvuru yapmak için Burdur il belediyesi binasına da giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burdur personel alımı ihtiyaç duyuldukça yapılmaya devam edecektir.

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı Şartları

Burdur il belediyesi personel alımı şartları pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Belediye sözleşmeli ve kadrolu personel alımları sırasında iki yarı kadrodan da farklı şartları taşımasını ister. Ancak personel alımının da genel şartları vardır. bu şartlardan bir tanesi 18 yaşından büyük olmaktır. 18 yaşından küçük olan kimse başvuru işlemi yapamaz aynı şekilde 41 yaşından büyüklerde başvuru işlemi yapamazlar. Bunun dışında başvuru işlemi gerçekleştirebilmek için Türk olmak şarttır.


Burdur İl Belediyesi Personel Alımı İçin İletişim

Burdur belediyesi ile personel alımları hakkında görüşmek ve detaylı bilgi almak istiyorsanız belediyenin telefon numarası 2482335390 tuşlamanız yeterlidir. Eğer belediye ile faks yazışması yapmak istiyorsanız 2482335394 numarasını tuşlamalısınız. Belediyeye mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. İşte belediyenin mail adresi belediye@burdur-bld.gov.tr ‘dir. Belediyenin internet sitesine girerek ilanları takip etmek içinde www.burdur-bld.gov.tr adresini ziyaret etmeniz gerekir.

Benzer İçerik  Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları