Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Burdur Karamanlı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

12.11.2018
327
Burdur Karamanlı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Karamanlı İlçe Belediyesi işçi alımı konusunda bilgi sahibi olabilmek için www.karamanli.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Bu personel alımları hem sözleşmeli hem de kadrolu olarak kişilere sunulmaktadır. Hangi kadro sizin için uygunsa onu tercih ederek kısa süre içerisinde personel alım işlemlerine başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Personel Alım İşlemleri Hangi Yöntem ile Gerçekleştirilmektedir?

Karamanlı ilçe belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin uygulamaya tabi tutulduğu yöntem kuradır. Ön elemenin tamamlanmasının akabinde kura ile şartlara uyum sağlayan kişiler arasından seçim yapılmaktadır. Bu seçimin yapılmasının sonrasında kişiler güvenlik tahkikatına tabi tutulmaktadır. Güvenlik tahkikatının olumsuz sonuçlanması durumunda elde etmiş olduğunuz kadro farklı kişilere verilecektir.


İşçi Alım Koşulları Nelerdir?

Burdur Karamanlı Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında dikkate almanız gereken temel nitelikler şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Aynı kadroya daha önce başvurup atanmış olan kişilerin yeni bir kadro sahibi olmasına izin verilmeyecektir.
  • Adli sicilinde olumsuzluk bulunan kişiler de kadroya başvurma imkanına sahip değildir.
  • Bazı durumlarda devlet adli mahkumlara özel kadrolar açmaktadır. Bu kadroların dışında başvuru yapılmasına izin verilmemektedir.
  • Kadro kapsamında kişilerin götürmeleri gereken belgelerin son 3 aya ait olması gerekir.

Bu koşullara uyum sağlamayan kişilerin daha önce de belirtilen ön elemeyi geçmesi söz konusu olmayacaktır.

Belediye İletişim Numaraları Nedir?

Burdur Karamanlı İlçe Belediyesi işçi alımları ne zaman gibi soruların yanıtını alabilmek için www.karamanli.bel.tr internet adresini kullanabilirsiniz. Belediye yetkilileri ile iletişime geçmek için 2485313004 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca faks numarası üzerinden de gerekli olan bilgileri kısa bir süre içerisinde elde edebilirsiniz; 2485313019. Bütün bu kadro bilgileri ile alakalı gerekli bilgilere e-mail adresi üzerinden de elde edebilirsiniz; karamanli@karamanli.bel.tr.

Benzer İçerik  Aydın Karpuzlu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.