Afyonkarahisar Tınaztepe Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Tınaztepe Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Tınaztepe Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
734 okunma
Afyonkarahisar Tınaztepe Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Tınaztepe Belde belediyesi çalışan alım ilanı belediyenin internet sayfası üzerinden kısa bir süre içerisinde kişilere bildirilmektedir. Senede en fazla 2 kere açılan bu kadrolara limitin çok üzerinde başvuru gelmektedir. Bu nedenle hem tarihler hem de gönderilen belgelerin sahihliği ile alakalı büyük hassasiyet göstermelisiniz.

Personel Alım Koşulları Nelerdir?

Tınaztepe Belde Belediyesi personel alımı sırasında istenen belgeler kişilerin başvuru yapacakları kadroya göre değişim gösterecektir. Özellikle şu belgeler üzerinde yoğunlaşmaktadır;

  • TC kimlik kartı fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • İkametgah belgesi
  • Sigorta kaydı olup olmadığına dair belge
  • Ustalık belgesi
  • Veri işletmenliği sertifikası
  • Ehliyet

Bu belgelerin muhakkak son 3 aya ait olması gerekir. Belgelerin geçersiz olması ya da eski bir tarihe ait olması durumunda başvuru geçersiz sayılacaktır. Kişilerden istenen eğitim sertifikalarının her biri MEB onaylı olmalıdır. MEB onaylı olmayan dokümanlar belediye tarafından dikkate alınmayacaktır.


Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Afyonkarahisar Tınaztepe Belediyesi işçi alımı ne zaman sorusu kadar başvuruların açıklanma tarihi de sıklıkla sorulmaktadır. Bu sorunun yanıtını alabilmek için belediye ile direkt iletişim kurabilirsiniz. Belediyenin telefon numarası; 2723222010 olarak belirtilmiştir. Faks numarası ise 2723222002 olarak paylaşılmaktadır. Herhangi bir ek belge talep edildiği zaman bu numara üzerinden gönderim yapılabilir. Faks numarasına alternatif olarak e-mail adresini de kullanabilirsiniz; tinaztepebld@ttnet.net.tr.

Afyonkarahisar Tınaztepe Belde Belediyesi işçi alım koşulları nelerdir konu başlığı altında kişilerin adli sicillerini bozacak bir olaya karışmamış olmaları ilk husustur. Bunun yanı sıra kişilerin ayrıca adli güvenlik soruşturmasından da geçmeleri gerekir. Adli güvenlik soruşturması ile alakalı bir aksaklık yaşandığı zaman kişilerin kadro hakları da direkt olarak iptal edilmektedir.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Tatarlı Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

2021 Yılında Askerlik Yerleri Ne Zaman Açıklanacak, Celp Dönemi Ne Zaman?

Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Düzağaç Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Kılıçarslan Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları