Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
13 Kasım 2018
776 okunma
Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Ağlasun ilçe belediyesi personel alımı başvurusu yapmak için belediyenin internet sitesini ya da İŞKUR internet sitesini kullanabilirsin. Eğer başvuru işlemelerini internet üzerinden yürütmek istemiyorsan Ağlasun ilçe belediye binasına giderek işlemlerini bizzat halledebilirsin. Burdur Ağlasun ilçe belediyesi nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için personel alımı gerçekleştirmektedir. Personel alımları yaparken hem sözleşmeli hem de kadrolu personeller ile çalışmayı amaçlayan burdur Ağlasun belediyesinin resmi internet hesabı üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Personel açığı olduğunda ve personel alımı yapıldığında belediye resmi internet sitesi üzerinden bu durumları bilgilendirmektedir. Burdur sözleşmeli personel alımı da yapılmaktadır.

Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı Başvuruları

Burdur Ağlasun ilçe belediyesi personel alımı yaparken hem sözleşmeli ham de kadrolu personel alımları gerçekleştirmektedir. Belediye personel alımı yapacağını resmi internet sitesi ya da İŞKUR üzerinden vatandaşlara duyurur. Belediyenin ilanlarından yola çıkarak başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin İŞKUR web adresinde kolaylıkla başvurularını gerçekleştirebileceklerini söylemek isteriz. Aynı şekilde belediyeye giderek de başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Burdur personel alımı 2020 yılında da devam etmektedir.


Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Burdur Ağlasun belediyesi personel alımı için gereken şartlar değişiklik göstermektedir. Sözleşmeli ve kadrolu personellerden aynı şartlar beklenmez. Bu yüzden çalışılacak olan pozisyon personel alımının da şartlarını oluşturur. Yani her pozisyonun kendisine özgü bir şartı vardır.

Burdur Ağlasun İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Burdur Ağlasun belediyesi ile personel alımı ile ilgili temasa geçmek isteyenler 2487312664 telefon numarasını arayarak belediyeye ulaşabilirler. Bunun dışında faks çekmek isteyenlerde 2487312642 numarasını tuşlayarak faks çekebilirler. Bunların dışında belediye ile mail yolu ile de iletişim kurulabilir. Belediyenin mail adresi aglasun_bld@hotmail.com ‘dur.

Benzer İçerik  Diyarbakır Ergani Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Kemer İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Söğüt Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Yeşilova İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları