Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Burdur Bucak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

12.11.2018
426
Burdur Bucak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur bucak ilçe belediyesi personel alımı gerçekleştirmeden önce remi internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR internet sitesi üzerinden personel alımı yapacağını açıklar. Yalnızca personel alımı yapacağını değil aynı zamanda da hangi pozisyonların açık olduğunu, kaç tane personel alacağını ve gereken şartları başvuru tarihleriyle birlikte açıklar. Bu açıklamaları takip ederek kendinize en uygun pozisyonu seçerek oraya başvuru işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Burdur bucak belediyesi personel alımlarını takip etmek ve başvuru yapmak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmeniz gereklidir.

Burdur Bucak İlçe Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Burdur bucak belediyesinin personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyenler belediyenin resmi internet sitesi olan www.bucak.bel.tr adresini ziyaret edebilirler. Burada belediyenin duyuruları yayınlanır ve personel alımı için başvuruları bu siteden gerçekleştirmeniz mümkündür. Personel alımı için başvuru yapmak isteyenler İŞKUR üzerinden de başvuru işlemlerini halledebilirler. Başvuru işlemelerini internet üzerinden halletmek istemeyenler ise belediye binasına giderek işlemleri bizzat halledebilirler.


Burdur Bucak Belediyesi Personel Alımı Şartları

Burdur sözleşmeli personel alımı ve kadrolu personel alımı yapmaktadır. Bu yüzden burdur bucak belediyesinde personel alım şartları pozisyona göre farklılık göstermektedir. Sözleşmeli olanlar ve kadrolu olanlardan beklenen işlerin aynı olmaması onların işe alım şartlarını da farklılaştırmıştır. Bu yüzden belediyede her pozisyonun kendisine özel personel alım şartları vardır. Ancak genel şartlar arasında 18 yaşında olmayı rahatlıkla gösterebiliriz.

Burdur Bucak Belediyesi İletişim

Burdur Bucak belediyesi ile iletişim kurarak personel alım şartları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Burdur bucak belediyesi telefon numarası 2483251001, faks numarası ise 2483253181’dır. Bu numaraların dışında burdur bucak ilçe belediyesi ile mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Belediyenin mail adresi info@bucak.bel.tr ‘dir.

Benzer İçerik  Denizli Çameli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.