Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
09 Kasım 2018
855 okunma
Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi işçi alımı için belediye yetkilileri İş-kurun resmi internet sitesi üzerinden ilan açmaktadırlar. İlan yayımlandığı tarihten sonra 10 gün içerisinde başvurular yapılmaktadır. Başvurular için gerekli olan şartlar Türkiye iş kurumunun resmi internet sitesi üzerinde detaylı olarak yer almaktadır. İnternet sitesini ziyaret ederek başvuru şartlarını ve detaylarını öğrenmeniz mümkündür.

Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı İlanı

Bayburt Gökçedere Belediyesi personel ilanı için Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan yayımlamaktadır. Bu iş talebine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. İlanda yer alan son müracaat tarihi resmi tatil ile denk gelir ise bir sonraki iş günü de başvuruların kabul edilmesi söz konusudur.

Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı Şartları

Gökçedere Belde Belediyesi personel alımı için gerekli olan şartları sağlayan kişiler başvurularında gerçek olmayan bir beyanda bulundukları takdirde başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvurular sırasında istenen belgelerde de gerçeğe aykırı belge kullanan kişilerin başvuruları geçersiz sayılıp işe alım işlemlerinin iptali için de yasal işlemler sürdürülecektir. Ayrıca durumlarını belgelemeyen kişiler ve yanlış beyanda bulunanların isimleri nihai listeden silinecektir.


Bayburt Gökçedere Belediyesi İletişim Bilgileri

Bayburt Gökçedere köyü nüfusu 2261 kişiden oluşmaktadır. Gökçedere Beldesi, Bayburt ilinin Demirözü ilçesine bağlı bulunan bir beldedir. Bu belde içindeki belediye hizmetleri için belediyenin telefon numarası olan 4584222003 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Belediyenin faks numarası ise 4584222219’dur.

Beldedeki temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olan Gökçedere Belde Belediyesi gerekli hizmetleri sunmak için tam süreli işçi alımı yapmaktadır. Belediye hizmetleri eksiksiz bir şekilde yürütülmekte olup belediyenin iletişim adresleri ile haklın talep ve önerileri dikkate alınmaktadır.

Benzer İçerik  Denizli Buldan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Sülümenli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları