Denizli Honaz Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Honaz Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Honaz Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.259 okunma
Denizli Honaz Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Honaz Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı, daimi süreli olarak başlatıldı. Honaz, Denizli’nin 32324 nüfuslu bir ilçesi. Artan nüfusun ihtiyaçları doğrultusunda çevre düzenleme ve kazı işi olmak üzere beden çeşitli pozisyonlarda işçi alımları belediyeler tarafından yürütülür. Bu anlamda belediye sözleşmeli memur, işçi ve personel olmak üzere üç şekilde işe alım yapıyor. Memur alımlarında genellikle ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavındaki puanda dikkate alınır.  Ancak çevre düzenleme, bahçe bakım gibi işçi alımlarında puan şartı aranmaz. Başka kriterler öne çıkar.

Honaz Belediyesi Personel Alımları 2022-2023

Denizli Honaz iş ilanları kapsamında çalışma süresi daimi olarak işe alınacak olan kişilerde aranılan şartlar; temizlik ve çöp toplama işine engel olabilecek bir probleme sahip olmaması. Başvuru adına gerekli olan belgeler ise T.C kimlik belgesi ve ikametgah belgesidir.

Bunun yanı sıra arkeolog ilanı adına gerekli olan şartlar; 2 yıl deneyimli olunması, tam zamanlı çalışabilmesi, erkek olması ve arazide çalışmaya yönelik herhangi bir engele sahip olmaması. Gerekli olan belgeler, nüfus cüzdanı fotokopisi, nüfus kaydı örneği, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı ve iş kur kayıt belgesidir. Bunun yanı sıra sağlık raporu, fotoğraf ve askerlik durum belgesi de istenir.


Honaz Belediyesi Personel Başvurusu

Gerekli belgeleri hazırlayan kişiler bu belgeleri iş ilanı veren kuruma direkt olarak göndermeli. Denizli memur alımı 2022-2023 yılında da devam ediyor. Her yıl düzenli olarak yayınlanan ilanları takip ettikten sonra genel geçer şartlara uyum sağlayanlar başvurularını www.honaz.bel.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilir. Honaz Belediyesi yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmek adına 2588113107 telefon numarasını ya da 2588113789 faks numarasını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Honaz Belediyesi mail adresi : honaz@honaz.bel.tr.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Pamukkale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları