Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
825 okunma
Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt İl Belediyesi işçi alımı, sözleşmeli personel alımı, daimi işçi alımı, geçici personel alımı yapmaktadır. Bu personel alımı başvuru şartları ve başvuru tarihleri Bayburt belediyesinin resmi internet sitesinde ve Türkiye İş Kurumu iş ilanları sayfasında yayınlanmaktadır. İlan üzerinden başvuru tarihleri yer almaktadır. Bu tarihler arasında başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz.

Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı İlanı

Bayburt il Belediyesi personel alımı için açıkta bulunan kadrolar için personel alımı ilanı vermektedir. Avukat, büro memuru, çöpçü, temizlikçi, peyzaj mimarı, itfaiye eri, şoför gibi farklı pozisyonlar için açık bulunan kadrolar başvurular alınmaktadır. Başvuru tarihleri arasında başvuran ve şartları taşıyan kişiler arasından öncelikliler belirlenir ve diğerleri kuraya tabi tutularak işe alımı gerçekleştirilir.

Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı Şartları

Bayburt sözleşmeli personel alımı 4857 numaralı kanunda belirtildiği gibi işçi alımı gerçekleştirilirken 657 sayılı kanuna göre memur alımı yapılmaktadır. Şartlar kanunlarda belirtildiği gibidir. Ancak alınacak personel ilanında özel olarak belirtilmiş şartlar da bulunmaktadır. Hem özel hem de genel şartları sağlayan kişiler arasından personel seçimi yapılacaktır.


Bayburt İl Belediyesi İletişim Bilgileri

Bayburt Belediyesi giderek büyüyen bir şehir haline gelmiştir. Nüfusu 36326’ya ulaşan Bayburt İl Belediyesi Üniversite öğrencilerinin varlığı ile de büyümeye devam etmektedir. Bayburt belediyesi Bayburt halkına en iyi hizmeti sunabilmek için halkı ile iletişim halindedir. Bayburt belediyesinin resmi internet adresi olan www.bayburt-bld.gov.tr adresinden belediye hizmetleri hakkında bilgi alabilir haber ve duyuruları takip edebilirsiniz. Ayrıca belediyenin mail adresi olan bbelediye@hotmail.com adresine mail atarak da belediye yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayburt İl Belediyesinin telefon numarasını arayarak talep, istek ve şikayetlerinizi belediye yetkililerine iletebilirsiniz. Telefon numarası 4582116757 ve faks numarası 4582112861’dir.

Benzer İçerik  Diyarbakır Ergani Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları