Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bayburt Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
433
Bayburt Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Arpalı Belde Belediyesi İşçi alımı için genel şartlar ve notlar Bayburt Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmaktadır. Yayınlama tarihinden sonraki 10 gün içerisinde başvurular yapılmaktadır. Başvurularda yer alan şartlara uyan adaylar talebin yayımlandığı müdürlükten ya da Türkiye İş Kurumunun resmi internet adresi üzerinden başvurularını yapabilirler.

Bayburt Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Belediye personel alımları 2019 yılında yine iş-kur üzerinden yapılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarının iş gücü taleplerine başvurularda başvuruda bulunan kişilerin adrese dayalı nüfus kayıtları dikkate alınacaktır.

Eğer belirlenen 10 günlük başvuru tarihinin son günü resmi tatile rastlarsa bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.


Bayburt Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı Şartları

Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı için şartlar ilan üzerinde yer almaktadır. Eğer ki gerçeğe aykırı belge ya da beyanda bulunan kişiler olursa bu kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Ayrıca işe alımı yapılmış olan kişilerden gerçeğe aykırı belge ya da beyanda bulunan olursa işe alımının iptali için yasal işlemlerin başlatılacağına dair haklar kurumlarda saklıdır.

Memur personel alımı taleplerinde Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları geçerlidir. Bu yüzden en yüksek puandan en düşük puana doğru sıralama yapılır ve talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde adres bilgileri ve puanları ile gerekli kurumlara yönlendirilir.

Bayburt Arpalı Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Bayburt iline bağlı bulunan Arpalı beldesinin nüfusu 2210 kişidir. Arpalı belediyesinin resmi internet sitesi olan www.arpali.bel.tr adresinden belde hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Ayrıca Arpalı beldesinin telefon numarası olan 4582322052 numaralı telefon numarasından da Belde yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Arpalı beldesinin faks numarası ise 4582322053’tür.

Benzer İçerik  Ankara Nallıhan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.