Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

09.11.2018
364
Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi işçi alımı için belediye içerisinde açıkta bulunan kadrolar için her yıl personel alımı ilanı açılmaktadır. Personel ilanında yer alan başvuru tarihleri arasında başvurular Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden başvurular yapılmaktadır. Başvurular için belirlenen şartlar iş ilanının detaylarında yer almaktadır.

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi personel alımı için temel olan şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar her pozisyondaki kadro için gerekli olan genel şartlardır:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Askerlik ile ilişiği bulunmamak
  • Taksirli suçlar dışında bir suçtan 1 yıl ve daha fazla hüküm giymemiş olmak
  • İşini devamlı yapmasını engelleyecek akıl hastalığının ya da bedensel engelinin bulunmaması

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Yukarıdaki şartları taşıyan kişiler açılan kadrolar için belirlenmiş olan özel şartları da taşıyorlar ise başvuruda bulunabilirler. Şartlar taşımayan ya da geçersiz belge ya da beyanda bulunan kişilerin başvuruları iptal edilecektir. Gerçeğe uygun olmayan belge ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak eğer işe alımı gerçekleşti ise işe alım iptali için yasal yollara başvurulacaktır. Aydıntepe İlçe Belediyesi işçi alımı için 2017 yılında iş makinesi operatörü ilanı açmıştır. 2020 ve 2021 yılları personel alımı için henüz iş ilanı açılmamıştır.

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Bayburt iline bağlı olan Aydıntepe ilçesinin nüfusu 2436 kişiden oluşmaktadır. Aydıntepe Belediyesi iletişim adresleri ile belediye yetkilileri ile iletişime geçmeniz mümkündür. İlçe belediyesinin telefon numarası 4583114232 ve faks numarası 4583114133’tür. Belediyenin mail adresi olan aydintepe@aydintepe.bel.tr adresine mail atarak da iletişime geçebilirsiniz ve belediye duyurularını, haberlerini ve iletişim bilgilerine www.aydintepe.bel.tr olan belediyenin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çanakkale Kalkım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.