Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
746 okunma
Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi işçi alımı Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden açılan iş ilanı ile açılan iş başvuru formu ile başvuru yapılmaktadır. Başvurular için belirlenmiş olan 10 günlük tarih aralığında başvurular tamamlanmalıdır. Başvuru sürecini kaçıranların başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurular için belirlenmiş olan belge ve beyanları Türkiye iş kurumu internet sitesi üzerinden başvurunuzda belirtmelisiniz.

Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı İlanı

Demirözü İlçe Belediyesi Personel alımı ilanı belediye kadrolarında olan boşalmalar nedeni ile açılmaktadır. Boş olan işçi kadrosu, büro memuru ya da şoför kadrosu gibi kadroların özel şartları bulunmaktadır. Örneğin şoför kadrosu için en az ilköğretim mezunu olmak ya da C sınıfı ehliyete sahip olmak gibi koşullar bulunmaktadır. Büro memuru için ise meb onaylı bilgisayar sertifikası, KPSS P93 puanının en az 60 olması ve an az ön lisans mezunu olmak gibi koşullar bulunmaktadır.

Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Bayburt ilanları için başvuru şartları en az ilkokul mezunu olmak şartı belirlenmiştir. Sözleşmeli işçi ya da memur alımı için belirlenen şartları taşıyan kişiler iş-kurun resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabiliyorlar. 2018 Bayburt iş ilanları arasında Demirözü İlçe Belediyesi personel alımı ilanını da görebilirsiniz.


Bayburt Demirözü İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Bayburt iline bağlı olan Demirözü ilçesi 2074 kişilik nüfusa sahip olan küçük bir ilçedir. İlçe halkı geçimini genellikle tarım ve hayvancılık ile sağlamaktadır.

Bayburt ilinin Demirözü ilçesinin resmi internet adresi olan www.demirozu.bel.tr adresinden ilçe belediyesi duyurularını ve haberlerini takip edebilirsiniz. Belediyenin mail adresi dembelediye69@hotmail.com ‘dur. Demirözü belediyesinin telefon numarası 4584116003 ve faks numarası 4584116227’dir.

Benzer İçerik  Aksaray Yeşilova Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bayburt İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Arpalı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Aydıntepe İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bayburt Gökçedere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Çavdır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları