Afyonkarahisar Sülümenli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Sülümenli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Sülümenli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
861 okunma
Afyonkarahisar Sülümenli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar sülümenli belde belediyesi personel alımı gerçekleştirirken duyurularını kendi resmi internet sitesi üzerinden yapar. Aynı şekilde başvuru işlemlerini de Sülümenli belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Afyonkarahisar’a bağlı bir belde olan sülümenli son zamanlarda gelişim göstermeye ve nüfus sayısında artışa gitmeye başlayan bir beldedir. Hal böyle olunca sülümenli belde belediyesi de vatandaşın ihtiyaçlarına yetişmek ve boş olan pozisyonları doldurmak için personel alımı için duyuru yapar.

Sülümenli Belde Belediyesi Başvuru

Sülümenli belediyesi Afyonkarahisar merkez Afyonkarahisar bölgesine bağlıdır. Merkeze 20 km uzaklıkta yer alan Sülümenli beldesi içerisinde belediyenin personel duyurusundan yararlanmak isteyenler öncelikle başvuru işlemlerini gerçekleştirmek durumundadırlar. Sülümenli belde belediyesi başvuru işlemlerini gerçekleştirirken öncelikle 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yalının altındakiler belediyenin sunduğu personel alımlarından faydalanamazlar.

  • Bazı durumlarda personel alımı yapılırken ehliyetinizin olması istenebilir
  • Bazen de ilk yardım eğitimi alıp almadığınız belirleyici olur.
  • Personel alımı yapan Sülümenli belediyesinde hangi pozisyona talipseniz o pozisyon üzerinde en az 5 yıl boyunca çalışmış olmanız şarttır.
  • Aynı zamanda bazı görevler için başvuru yapan kişinin en az ilköğretim mezunu olması gerekir.


Sülümenli Belediyesi İletişim adresleri

Sülümenli belediyesi iletişim adresleri üzerinden belediye ile iletişim kurmanız halinde onlar size personel alımı ve şartları hakkında daha detaylı bilgiler verecektir. Sülümenli belediyesi ile 2722555011 telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 27255013 faks numarası üzerinden de faks yollayabilirsiniz. Ayrıca sülümenli belediyesi ile mail aracılığı ile de görüşebilirsiniz. sulumenlibelediyesi@hotmail.com mail adresi üzerinden aklınızdaki soruları sülümenli belediyesine ulaştırabilirsiniz. Bunun dışında ise sülümenli belediyesi internet adresi üzerinden belediyenin duyurularını takip edebilir ve personel alımı için başvuruda bulunabilirsiniz. Sülümenli belediyesinin resmi internet adresi www.sulumenli.bel.tr‘dir.

Benzer İçerik  Bilecik Gölpazarı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Sorgulama ve Ödeme

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ardahan Posof İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu Göynük İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Halkbank ATM’den Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?