Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Ağrı Taşlıçay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
319
Ağrı Taşlıçay İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Taşlıçay İlçe Belediyesi işçi alım ilanı konusunda kişilerin bütün gelişmeleri dikkate almaları için www.taslicay.bel.tr üzerinden takip edebilirsiniz. Bu açılan kadroların bazıları sözleşmeli bazıları da kadrolu bir biçimde kişilere sunulmaktadır. Kadrolar ile alakalı bütün gelişmelere çok kısa bir süre içerisinde yukarıda belirtilen adres üzeriden size bildirilecektir.

Hangi Alanlarda Personel Alınmaktadır?

Taşlıçay İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında belediyelerde en sık açılan kadrolardan bazıları;

  • VHKİ, Bilgisayar ve veri işletmenliği
  • Gişe memurluğu
  • Temizlik işçiliği
  • İnşaat işçiliği
  • Halk eğitim merkezlerinde görevlendirmeler
  • Kat görevliliği
  • Kalorifercilik

Bu kadroların her biri kapsamında sizden talep edilen belgeler de değişim gösterecektir. Hangi kadroya başvurursanız başvurun sadece kendinize ait olan belgeleri elden teslim etmeniz gerekmektedir. Bu belgelerin azılarında son 3 aya ait olması istenmektedir. Diploma ya da sertifika gibi hususlarda bu durum herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Bu kadrolardan bazılarına sadece erkeklerin başvurmasına izin verilmektedir. Bu nedenle özel koşullar konusunda ayrıca dikkatli olmalısınız.


 Belediye Atama İşlemlerini Neye Göre Belirlemektedir?

Ağrı Taşlıçay Belediyesi işçi alımı ne zaman gerçekleşecek konu başlığı kadar kişilerin atamanın nasıl gerçekleştiği ile alakalı da bilgi talep edilmektedir. Gerekli belgeleri gönderen ve ön elemeyi geçen kişiler arasında kura yolu ile gerekli olan kadro belirlemeleri tamamlanmaktadır. Kadronun belirlenmesinin akabinde güvenlik tahkikatı da gerçekleştirilmektedir.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ağrı Taşlıçay İlçe Belediyesi sözleşmeli personel ilanı ve çok daha fazlası ile alakalı olarak 4725512181 telefon numarası üzerinden gerekli  bilgileri alabilirsiniz. Ek bir yazışma yapmanız gerekirse kullanmanız gereken faks numarası da 4725512208 olarak belirlenmiştir. Bu bilgilerin haricinde taslicaybld@hotmail.com mail adresi üzerinden de gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Benzer İçerik  Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.