Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Burdur Çavdır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

12.11.2018
397
Burdur Çavdır İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur Çavdır İlçe Belediyesi işçi alımı sırasında süreç hem KPSS puanı olan hem de olmayan kişilere açık bir biçimde bulunmaktadır. Bu sistem içerisinde kadrolar sözleşmeli ya da asli daimi kadro olarak kişilere sunulmaktadır. Sunulan kadro kapsamında istenen özel koşullara ayrıca dikkat etmelisiniz. Bazı kadrolara sadece erkeklerin başvurmasına izin verilmektedir.

Belge Talepleri Nelerdir?

Çavdır İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin uyum sağlamaları gereken personel alım başvuru belgeleri şu unsurları muhakkak içerisinde barındırmaktadır;

  • Adli sicil kaydı
  • Nüfus kağıdı fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • İstenen kadroya göre diploma ya da sertifika bilgileri

İstenen bu belgelerin muhakkak onaylı ve güncel olması gerekir. Belgelerin güncelliği ile alakalı sorun olursa ya da geçerli belgeler gönderilmezse personel başvurunuz da kabul edilmeyecektir.  Sertifika talep eden kadrolara başvururken kullanacağınız belgeler MEB onaylı olmalıdır.


Hangi Kadrolar Açılmaktadır?

Burdur Çavdır Belediyesi işçi alım koşulları kapsamında güvenlik tahkikatından olumlu yanıt almak da gelmektedir. Açılan kadrolardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Bilgisayar işletmenliği, gişe memurluğu
  • Temizlik görevliliği, inşaat işçiliği
  • Halk eğitim merkezinde görevlendirilmeler

Bu kadrolardan birine daha önce yerleştirilmiş olan kişilerin yeniden kadro talep etme gibi bir hakkı bulunmamaktadır. Başvuru yapılsa bile olumlu yanıtlanmayacaktır.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Burdur Çavdır İlçe Belediyesi işçi alımları ne zaman gibi soruların yanıtını alabilmek için 2484271009 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazışmalar sırasında kullanmak adına 2484271402 faks numarasını da işleme alabilirsiniz. Belediye ile mail adresi üzerinden iletişime geçmek isteyen kişiler cavdir@cavdir.bel.tr adresini kullanıma almalıdır. Belirtilen bütün bu iletişim yöntemleri aracılığı ile sorularınızın yanıtını alabilirsiniz. 4894 kişilik nüfusa sahip olan bu bilçe ile alakalı tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.