Hocalar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Hocalar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Hocalar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
755 okunma
Hocalar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Hocalar İlçe Belediyesi işçi alımı 2022-2023 sonuna kadar uzatıldı. Hem anlaşmalı taşeron firmalar için hem de belediye bünyesi için işçi alımı devletin yazılı sınavları ve mülakatları ile yapılıyor. İşçi alımı aşamasında belediyenin belirlediği kriterlere de uyum sağlamak gerekiyor. Başvurular İŞ-Kur, belediyenin internet sitesi ve belediyenin personel birimi üzerinden yapılabiliyor.

İşçi Alım Şartları Nelerdir?

Başvuru yapacak olan vatandaşların belirli kriterlere uyması önemlidir. Hocalar İlçe Belediyesi personel alımı şartları arasında KPSS yoktur. Yani KPSS’ye girmeden başvuru yapma hakkınız olacaktır. Ancak belediyenin yapmış olduğu sınava girmeniz gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar da sınava girme hakkına sahip olamıyor. Hocalar İlçe Belediyesi’ne girebilmek için en az ilkokul mezunu olmanız gerekiyor. Adli sicil incelemesi de yapılıyor. Yüz kızartıcı bir suç işlenmemiş olması lazım.

Başvurular Nereden Yapılıyor?

Başvurular 3 farklı şekilde yapılabiliyor. Personel alımı başvuruları için belediyenin personel birimine başvurulabiliyor. Buradan alınan başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Başvuru formundaki belgelerin de en kısa süre içerisinde hazırlanması önemlidir. Bunun dışında iş ilanları İş-Kur üzerinden de sunuluyor. İŞ-Kur üzerinden başvuru yapılabiliyor. Belediyenin internet adresi www.hocalar.bel.tr üzerinden de başvuru yapma şansınız vardır. Başvuruların ardından devletin yazılı sınavlarına girilmelidir. Sınavı geçenler ise mülakat değerlendirmesine yönlendirilecektir.


Hocalar İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Afyonkarahisar’a bağlı olan Hocalar ilçesi 2293 kişilik nüfusu ile Afyonkarahisar’ın en küçük ilçelerinden biridir. Belediyede personel alımı yapılacaktır ve bunun için belediye ile ilgili iletişim bilgileri gerekmektedir:

  • İletişim sağlayabileceğiniz telefon numarası 2725512002 olarak vatandaşlara sunulmaktadır.
  • Belge göndermek için tercih edebileceğini faks numarası 2725512466 olarak verilmektedir.
  • Görüş ve önerilerinizi bildirebileceğiniz, bilgi alabileceğiniz, şikayet iletebileceğiniz mail adresi hocalarbelediyesi03@hotmail.com olarak sunuluyor.
  • Sitesine giriş yapmak, iş ilanlarını ve belediye faaliyetlerini incelemek için sunulan internet adresi ise hocalar.bel.tr’dir.
Benzer İçerik  Ankara Kalecik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Akbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Veren Banka Önerisi

Genç Çiftçi Destek Kredileri, 100 Bin TL. Faizsiz Tarım Hayvancılık Kredisi 2020 Şartları

Adıyaman İnlice Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çiftçilere 700 Milyon Liralık Ödeme Yapılıyor