Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Hasankeyf İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
375
Hasankeyf İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Hasankeyf İlçe Belediyesi işçi alımı başvuruları Aralık sonuna kadar sürecek. Batman terör ile mücadele veren bir il olduğu için burada işsizlik oranı da oldukça yüksek. Belediyelerin eleman alması işsizlik sorununun çözümü için en uygun durumu oluşturuyor. Belediyenin kendi hazırladığı şartlar bulunuyor. Bu şartlara uyum sağlamayan vatandaşlar ise iş ilanlarına başvuruda bulunamıyor.

Hangi Şartlar İsteniyor?

Vatandaşlar personel alımı başvurusu yaparken belediyenin belirlemiş olduğu şartlara uyum sağlamak zorundadır. Belediye kendi için işçi alırken, işsizlik sorununun çözüme ulaştırılması için bir yandan taşeronları için de işçi seçiyor. Dolayısıyla işçi alımı yüksek oluyor. Vatandaşlar TC vatandaşı olmalıdır. 18 yaşından büyük olmalıdır. 41 yaşından küçük olanlar başvuru yapabilir. Adli sicil kaydı temiz olmalıdır. Aynı zamanda terör ile ilgili bir bağlantısının olmaması da gerekecektir. Başvuru sahibinin en az ilkokul mezunu olma şartı aranmaktadır. KPSS zorunluluğu bulunmamaktadır.


Başvuruları Nereden Yapabilirler?

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar bunun için Hasankeyf İlçe Belediyesine gitmek durumundadır. İlçe belediyesi personel işleri bölümünden başvuru formu alınabiliyor. Bu başvuru formu sayesinde kişiler bilgilerini belediyeye bildiriyor. Doğru ve eksiksiz şekilde bilgi verilmesi önem teşkil ediyor. İşçi alımı başvurusu aynı zamanda İŞ-Kur üzerinden de yapılabiliyor. Bu sayede tüm Türkiye üzerinden Batman’da olan tüm işçi alımları öğrenilebiliyor. İş-kur üzerinden yapılan başvurular onlinedır, kişilerin belgelerini belediyeye faks çekmesi gerekecektir.

Hasankeyf İlçe Belediyesi

Hasankeyf ilçesi 3190 kişilik nüfusu ile Batman iline bağlı bir ilçedir. İlçede terör olayları çok yaygın olmasa da halk bu durumdan etkilenmektedir. O nedenle Hasankeyf İlçe Belediyesi personel alımı ilanları önem teşkil ediyor. İlanlara başvurmak için telefon numarası 4883812277, faks numarası ise 4883812249’dur.

Benzer İçerik  Çorum Kargı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.