Antalya Korkuteli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Korkuteli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Korkuteli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
853 okunma
Antalya Korkuteli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Korkuteli Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı adına iş ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Belediyenin insan kaynaklarına ya da yaz işlerine özgeçmiş bırakılarak yapılan başvurular kabul edilmiyor. Kişiler iş ilanlarını www.korkuteli.bel.tr adresi üzerinden takip edebilir. Daha sonra ise iş başvuruları internet üzerinden belirli kurallar ve usuller çerçevesinde gerçekleşir. Gerekli olan şartlara uyum sağlanması şart.

Korkuteli Personel Alımı

Belediye tarafından yürütülen iş ilanları adına genellikle uygulanan şartlar şöyledir; herhangi bir şekilde kamu haklarından mahrum bırakılmamak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Korkuteli belediyesi iş ilanları adına aranılan şartlardan biri de 18 yaşından büyük olunmasıdır. Erkek adaylarda aranılan kriterler ise askerliğini yapmış olmaları ve herhangi bir şekilde askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması.

Antalya Büyükşehir belediyesi personel alımı 2018 yılında da devam ediyor. Antalya’nın 51857 nüfuslu Korkuteli ilçesinde işsizlik oranının düşürülmesi ve halkın ihtiyaçlarının karşılanması adına belediye tarafından gerekli pozisyonlara işçi alımları yapılmakta. Talep edilen şartlara uyum sağlayan kişiler başvuru formunu internet üzerinden doldurmalı.


Korkuteli Personel Alımı Adına Başvuru Süreci

Personel alımı adına başvurular ilgili komisyon tarafından değerlendirilir. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda ise gerekli koşullara uyum sağlanması halinde başvuru formunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizinle iletişime geçilir. İlgili müdürlüklere gönderilen başvuru formunun dikkatlice ve eksiksizce doldurulması oldukça önemli. Başvuru formunda yalan beyanda bulunmadan bilgi verilmesi ise oldukça mühim. Korkuteli belediyesi personel alımı sonuçları belediyenin sitesinde yayınlanır. Yetkililer ile iletişime geçebilmek adına 2426436075 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Korkuteli belediyesi faks numarası ise 2426433243.

Belediye tarafından yapılan memur alımları adına ÖSYM tarafından yapılan KPSS puanı şartı aranabilir. Bu nedenle istenilen kriterleri dikkatlice incelemenizde yarar var.

Benzer İçerik  Adıyaman Çakırhüyük Büyükşehir Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları