Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
841 okunma
Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı 2018 yılında da devam ediyor. İlçenin gelişimi adına çalışmalarına kesintisiz olarak devam eden belediye tarafından tüm iş ilanları  www.alanya.bel.tr adresi üzerinden yayınlanır. Bu ilanlar kapsamında çevre düzenlemesi ve temizlik gibi konular adına herhangi bir KPSS puanı aranmaz.

Alanya Belediyesi Personel Alımlarında Aranılan Şartlar

Antalya Büyükşehir belediyesi iş ilanları kapsamında 657 sayılı Devlet Memurları kanunu gereğince Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak öncelikli olarak aranılan şartlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra kamu haklarından mahrum olmamak ve 18 yaşından büyük olunması da aranılan şartlar arasında yer alıyor.

Personel alımlarında özel şartlar memur kapsamında işe alınacak olan kişiler için geçerlidir. Bu konuda ÖSYM’nin yapmış olduğu Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan alınan puanlar değerlendirmeye alınır.

Ancak Antalya Büyükşehir personel alımı Alanya Belediyesi tarafından yapılan iş ilanlarında birçok pozisyon bulunur. Güvenlik görevlisi, zabıta ve çevre düzenlemelerine alınacak olan kişiler için KPSS şartı aranmıyor. Erkek adaylar adına askerliklerini yapmış olmaları ve askerlikle herhangi bir ilişkilerinin olmaması aranılan nitelikler arasında.  Bunun dışında yapılacak olan güvenlik soruşturması sonucunun olumlu çıkması ve arşiv araştırmasında olumsuz bir sonuca ulaşılmaması da gerekiyor.


Herhangi bir şekilde suç yükümlülüğü bulunmayan kişiler görevlerini yapmaya engel olacak sağlık sorununa da sahip değil ise Alanya belediyesi personel alımı adına başvuru formunu doldurarak gerekli olan belgeleri hazırlamalı. Kurumun insan kaynaklarına ya da yazı işlerine özgeçmiş bırakılarak yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Ön başvurular internet üzerinden yapılır. baskan@alanya.bel.tr mail adresi üzerinden ya da 2425131002 Alanya Belediyesi telefon numarası üzerinden yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. İlçe belediyesinin faks numarası ise 2425102111.

Benzer İçerik  Balıkesir Manyas Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Finike Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları