Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
860 okunma
Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı, 2022-2023 yılında da devam ediyor. Personel ve memur alımları kapsamında Kumluca Belediyesi taşeron firmalar ile anlaşmalı olarak çalışır. 66159 nüfusa sahip Kumluca, Antalya’nın ilçeleri arasında yer alıyor. Artan nüfusun ihtiyaçlarının karşılanması ve işsizlik oranının düşürülmesi kapsamında belediye tarafından birtakım çalışmalar yürütülür.

Kumluca Belediyesi Personel Alımı Şartları

Kumluca iş ilanları www.kumluca-bld.gov.tr adresi üzerinden paylaşılır. Belediye kapsamında yapılacak olan personel alımlarını resmi internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Personel alımlarında 657 sayılı Devlet Memurları kanunu dikkate alınır.  Devlet memurları kanunun 48. Maddesi gereğince aranılan şartlar ise şu şekilde sıralanır; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak. Tüm bu şartlar dışında erkek adaylar için askerlik şartını yerine getirmesi, askerlik ile ilgili bir ilgisinin bulunmaması da isteniyor.

Personel alımları için belediye tarafından güvenlik ve arşiv soruşturması yapılır. Yapılan soruşturma neticesinin olumlu çıkması şart. Herhangi bir şekilde suç hükümlülüğü bulunmaması ve görevini yapmaya engel olacak şekilde sağlık sorunu olmaması da şart.

Bahçe bakımı, temizlik , büro elemanı ve güvenlik sorumlusu gibi pozisyonlar adına herhangi bir şekilde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı dikkate alınmaz. Ancak memur alımlarında KPSS puanı istenebilir. Kumluca Belediyesi yetkilileri ile iletişime geçebilmek adına mail adresini, telefon numarasını ya da faks numarasını kullanabilirsiniz.


Kumluca Belediyesi Personel Alımı Başvuru Süreci

Kumluca Belediyesi tarafından yapılan en son ve güncel iş ilanlarını resmi internet adresi üzerinden takip etmeniz mümkündür. Ön başvurular internet üzerinden gerçekleşir. kumluca@kumluca-bld.gov.tr mail adresi ya da 2428872700 telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz mümkün olacak. Kumluca belediyesi personel alımı için başvurular ilgili komisyon tarafından değerlendirildikten sonra açıklanır.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bartın Kumluca Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Finike Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Aksu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları