Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
808 okunma
Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı büyükşehir ilçe belediyesi iş alımı konusunda birtakım şartlar ileri sürüyor.  İbradi belediyesi anlaşmalı olduğu taşeron firmalarda görevli olmak üzere yapacağı personel alımlarında bahçe temizliği, büro ofis elemanı gibi pozisyonlar adına KPSS şartı aramaz.

Antalya İbradi Büyükşehir Personel Alımı Şartları

Personel alımları yapılırken belediyeler tarafından  657 sayılı Devlet Memurları kanunu dikkate alınır. Antalya Büyükşehir Belediyesi iş ilanları değerlendirilirken devlet memurları kanunun 48. Maddesi gözetilir. Buna göre; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve kamu haklarından mahrum bulunmamak gerekli olan şartlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra erkek adayların askerliğini yapmış olmaları da gerekiyor. Askerlik ile herhangi bir ilişkinin bulunmaması, yapılacak olan güvenlik soruşturması kapsamında olumsuz bir sonuca ulaşılmaması ve arşiv araştırmasında da aynı şekilde olumsuz bir sonuç ile karşılaşılmaması gerekiyor.

Herhangi bir şekilde suç hükümlülüğü bulunanlar, görevini devam ettirecek bir sağlık sorunu yaşamamış olmak aranılan şartlar arasında yer alır. İbradı belediyesi personel alımı için gerekli olan şartlara uyum sağlayan kişiler internet üzerinden ön başvuru işlemlerinde bulunmalı. Bunun için www.ibradi.bel.tr internet adresini takip edebilirsiniz.

Personel Alımı Başvuru Süreci


İnternet üzerinden yapılan ön başvuru işlemleri sonrasına ilgili kurum tarafından detaylı bir inceleme gerçekleşir. Ardından güvenlik soruşturması ve ilgili başvurusu olumlu değerlendirilen kişilere bu durum bildirilir. Başvuru sonuçlarını internet sitesi üzerinden de takip etmeniz mümkün olacak. Bunun yanı sıra başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgiler kapsamında da size ulaşım sağlanır. info@ibradi.bel.tr mail adresi üzerinden de ilgili yetkililer ile iletişime geçmeniz mümkün. Mail adresi dışında İbradı belediyesi 2426912004 telefon numarası üzerinden de iletişime geçerek bilgi sahibi olmanız mümkün olacak.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Çayırbağ Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Finike Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları