Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
816 okunma
Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı, başvuru tarihleri ve sonuçlarını resmi internet sitesi üzerinden açıklıyor. 42421 nüfuslu Kemer, bilindiği üzere Antalya’nın ilçeleri arasında yer alır.  Kemer Belediyesi anlaşmalı olduğu taşeron firmalarına işçi alımı gerçekleştirmek adına faaliyetlerine 2022-2023 yılında da devam ediyor. Ancak bunun için kişilerin aranılan kriterlere uyum sağlaması şart.

Kemer Belediyesi İşçi Alımı 2022-2023

657 sayılı Devlet Memurları kanununun 48. Maddesi gereğince Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması, kamu haklarından mahrum olmamak Antalya Kemer personel alımı için gerekli olan şartlar arasında yer alır. Bunun dışında ise erkek adayların askerliğini yapmış olması ve askerlik ile ilgili herhangi bir ilişkisinin bulunmaması da gerekli olan şartlar arasında yer alır.

Personel alımı adına yapılan başvurular sonrasında güvenlik ve arşiv araştırması yapılır. Yapılacak olan güvenlik ve arşiv araştırması neticesinde olumlu sonuç alınması önemlidir.  Suç hükümlülüğü bulunmaması da belediye tarafından yürütülen işçi alımlarında aranılan şartlar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra kişilerin görevlerini yürütmek adına herhangi bir sağlık sorunu yaşamamış olması da şart.

Kemer Belediyesi Personel Başvuruları

İşçi alımları adına yayınlanan talep şartlarına uyum sağlayan adayların 10 gün içerisinde talebin yayınlanmış olduğu il ya da merkez müdürlüğüne başvuru yapılması ve Kemer belediyesi iş başvuru formu doldurulması şart.


Gerçeğe aykırı belge veren kişilerin başvuruları iptal edilir. Personel alımları adına verilen ilanları www.antalya-kemer.bel.tr adresi üzerinden takip etmeniz mümkün olacak. Bunun yanı sıra info@mustafagul.org mail adresi üzerinden ve 2428141503 Kemer Belediyesi telefon numarası üzerinden yetkili kişiler ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  Kemer belediyesi başvuru sonuçları da ilgili internet sitesi üzerinden yayınlanır.

Benzer İçerik  Diyarbakır Ergani Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Burdur Kemer İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Finike Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları