Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
895 okunma
Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Mevsimlik ve daimi işçilik olmak üzere Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı kapsamında kendi bünyesi altında çalışan şirketler adına da memur alımı devam ediyor.  www.antalya.bel.tr adresini takip ederek personel alımlarını takip edebilirsiniz. Kent temizliğinde çalıştırılmak üzere, insan kaynakları bölümünde ve çevre düzenlemesi kapsamında çalıştırılacak olan personellerin birtakım şartlara uyum sağlaması gerekiyor. Şartlara uyum sağlayan kişiler gerekli olan evrakları hazırlayarak başvuru sürecini başlatabiliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İçin Gerekli Şartlar

Antalya Belediyesi personel alımı 2022-2023 yılında da devam ediyor. Personel alımı kapsamında aranılan şartlar ise şu şekilde; kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması en önemli şart. Bunun yanı sıra 18 yaşından büyük olmaları da gerekli. Ayrıca kamu haklarından mahrum olunmaması ve sağlık konusunda da herhangi bir probleme sahip olmamak aranılan şartlar arasında. En az ilkokul mezunu olunması gerekiyor.

Antalya Belediyesi personel alımı adına 2422495002 telefon numarası üzerinden yetkili kişiler ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra : ozelkalem@antalya.bel.tr mail adresi üzerinden de gerekli kişilerle iletişime geçmeniz mümkün olacak.


Mail ve telefon numarası dışında iletişime geçebileceğiniz bir diğer yöntem ise faks. 2422495015 faks numarası üzerinden de iletişime geçerek aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz. 2158265 nüfuslu Antalya ilinde personel alımları devam ediyor. Personel alımları adına gerekli olan evrakları ilan verilen kuruluşlar açıklıyor. Genellikle ön başvurular internet üzerinden yapılır. Ön başvuruları olumlu değerlendirilen kişiler daha sonra bizzat giderek başvurularını tamamlar. Gerekli olan evrakların tamamlanması şart.

Başvurular sonucunda kişiler tekrar mülakata çağrılır. Mülakatında iyi geçmesi durumunda evraklar ilgili kurum tarafından belirtilir. Ardından kişiler başvurularını tamamlar. Anlaşmalı olunan taşeron firmalar üzerinden de işçi alımları gerçekleşiyor.

Benzer İçerik  İscehisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kaş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları