Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
797 okunma
Artvin İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Belediyesi işçi alımı ve memur alımı için açtığı ilanları sosyal medya hesaplarından da zaman zaman duyurmaktadır. Siz de dilerseniz belediye resmi sayfasından, dilerseniz de sosyal medya hesapları üzerinden personel alım ilanlarını inceleyebilir, 2018 senesi içerisinde belediyede başvurabileceğiniz açık pozisyonları rahatlıkla görebilirsiniz.

Artvin Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Artvin belediyesi kadrolu eleman alımı için açtığı iş başvurularını kısa zamanda değerlendiriyor. Güçlenen bir belediyecilik anlayışına sahip olan Artvin içerisinde boşalan kadroların yerini hemen yenisi alıyor. Bunun için temizlik personeli, mimar, mühendis, büro elemanı gibi ilanlar yakından takip ediliyor.

Artvin Personel Alım Şartları Nelerdir?

Artvin belediyesi personel alım şartları arasında erkek adayların askerliğini bitirmiş olması geliyor. Ünvana ve yeterliliğe göre alınan adaylarda eğitim şartları ve benzeri durumlar değişkenlik gösterebiliyor. Belediye sayfasından daha detaylı inceleyebileceğiniz başvuru şartları için evraklarınızın eksiksiz olması ve başvuru tarihini de kaçırmamış olmanız gerekiyor. Aksi durumda başvurunuz değerlendirmeye bile alınmıyor.


Artvin İl Belediyesi Kurumsal İletişim Bilgileri Nelerdir?

Artvin merkez belediye olarak da kabul edilen Artvin Belediyesi, kalabalık bir nüfusa hizmet eden, gelişmiş bir belediyecilik hizmetine sahiptir. Artvin Belediye’si çalışma saatleri arasında telefonlarınıza her zaman geri dönüş yapacak bir hizmete sahiptir. Belediyenin telefonu 0466 212 3711 olarak geçer. Artvin Belediyesi için belirlenen faks numarası da 0466 212 3712 şeklinde verilmiştir. Online hizmet ağı da gelişmiş olan Artvin Belediye’sinin resmi internet sitesi www.artvin.bel.tr olarak belirlenmiştir. Resmi site üzerinden merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz ve Artvin il belediyesi personel alımı hakkında sorularınızı cevaplandırabileceğiniz belediyenin Artvin@artvin.bel.tr mail adresi de bulunur. 25192 kişilik nüfusa sahip bölgedeki personel ilanlarına resmi web adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerik  Bolu Mudurnu İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Borçka İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Murgul İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Artvin Şavşat İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları