Antalya Kaş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Kaş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Kaş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
767 okunma
Antalya Kaş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kaş büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı hem insan kaynakları bünyesinde, hem de anlaşmalı taşeron şirketleri kapsamında devam ediyor. Güvenlik görevlisi olmak üzere, mühendis, şoför alımları adına müracaatlar için birtakım şartlara uyum sağlamanız gerekiyor. Memur alımlarında bazı özel nitelikler aranır. ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından aldığınız puan kriteri bu anlamda göz önünde bulundurulur.

Kaş Belediyesi Personel Alımı İçin Gerekli Olan Şartlar

55061 nüfusa sahip olan Kaş, Antalya’nın ilçeleri arasında yer alır. Artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak ve ilçedeki işsizlik oranını düşürmek adına Kaş belediyesi personel alımı 2018 yılında da devam ediyor. Belediye tarafından yapılmakta olan personel alımları adına genellikle aranılan şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Bunun dışında herhangi bir şekilde kamu haklarından da mahrum edilmemiş olmak gerekiyor.

Erkek adayların personel alımı için başvuru kriteri bunun dışında askerliğini yapmış olmaları ve askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması. Ayrıca Kaş Belediyesi iş ilanları kapsamında yapılacak olan güvenlik soruşturmasında olumlu sonuç alabilmek ve arşiv araştırmasında da olumlu sonuç alabilmek şart.

Yapılan başvurular belediye tarafından belirlenen komisyon tarafından incelenir. Daha sonra olumlu olarak değerlendirilen başvuru sahiplerinden gerekli olan belgeler talep edilir. Bu süreçte size ulaşılabilmesi adına başvuru formundaki bilgilerin doğru olması oldukça önemlidir. Başvuru formunu gerçek bilgiler ile doldurmayan kişilerin başvuruları iptal edilir ve geçersiz sayılır.


Kaş Belediyesi Personel Alımı

Antalya büyükşehir belediyesi personel alımı 2018 yılında devam ediyor. Bu süreçte Antalya ilçelerinden olan Kaş belediyesi de işçi alımı adına faaliyetlerini sürdürmekte. www.kasbelediyesi.bel.tr internet adresi üzerinden güncel ilanları rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kasbelediyesi@mynet.com mail adresi üzerinden ve 2428361020 telefon numarası üzerinden yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Kaş Belediyesi faks numarası ise 2428361030.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Haydarlı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları