Denizli Güney Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizli Güney Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Güney Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
941 okunma
Denizli Güney Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Güney Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımları her yıl belediyenin sitesi üzerinden ve İşkur tarafından yayınlanır. 10796 nüfusa sahip Güney, bilindiği üzere Denizli’nin ilçeleri arasında yer alıyor. İlçe belediyesi artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak adına bahçe düzenlemesi, temizlik görevlisi, zabıta, güvenlik görevlisi olmak üzere çeşitli pozisyonlarda işçi alımları gerçekleştirir. Bu konuda da KPSS puan şartı aramaz. Ancak birtakım kriterlere bakılır.

Güney Belediyesi Personel Alımı 2022-2023

Belediyeler genellikle üç şekilde iş ilanı yayınlar. Sözleşmeli personel, işçi ve memur alımları. Memur ve sözleşmeli personeller alınırken ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına ait puanlar incelenir. İşçi alımlarında ise genellikle Devlet Memurları kanunun 48. Maddesine bakılarak personel alınır. Güney belediyesi personel alımı konusunda aranılan şartlar; Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından herhangi bir şekilde kısıtlı olmamak, askerlik ile ilgili bir ilişkinin bulunmaması yani erkek adayların askerliğini yapmış olmaları şarttır.

Ayrıca herhangi bir suç yükümlülüğünün bulunmaması da Güney belediyesi personel alımı şartları arasında yer alır. Bunun dışında yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumsuz sonuç alınmaması da gerekir. Herhangi bir şekilde görevini yapmaya engel olacak sağlık sorununa sahip olunmaması şart.


Güney Belediyesi Personel Alımı Başvuru

Güney Belediyesi iş ilanları İşkur sitesinde ve belediyenin resmi sitesinde yayınlanır. Güncel olarak yayınlanan iş ilanlarını takip ederek son başvuru tarihleri hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak. Çünkü direkt olarak ilan yayınlanmadan kurumun insan kaynaklarına özgeçmiş bırakılması geçersizdir. İnternet üzerinden ön başvurularını tamamlayan kişiler gerekli evrakları hazırlayarak başvuru sürecini sonlandırabilir. guneybld@ttmail.com mail adresi üzerinden ya da  2584512010 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Güney belediyesi faks numarası ise 25845126522’dir.

Benzer İçerik  Çankırı Kızılırmak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Pamukkale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları