Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Antalya Finike Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
329
Antalya Finike Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Finike Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı kapsamında başvurular resmi internet adresi üzerinden yayınlanıyor. Bunun yanı sıra İşkur üzerinden de Finike belediyesi personel alımları adına iş ilanları veriyor. Finike bilindiği üzere Antalya’nın bir ilçesi olup 46530 nüfusa sahiptir. Nüfusun artan ihtiyaçlarına cevap vermek ve turizm konusunda çevre düzenleme çalışmaları yapılması adına pek çok pozisyonda işçi alımları söz konusu.


Finike Belediyesi Personel Alımları İçin Şartlar

Finike Belediyesi tarafından gerçekleştirilen iş ilanlarını www.finikebelediyesi.com adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Böylelikle son başvuru tarihleri, personel alımları adına aranılan şartlar hakkında da detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün olacak. Genellikle belediye iş ilanları adına kanunlara göre kriterler belirler. 657 sayılı Devlet Memurları kanununa göre aranılan en önemli şart Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Personel alımları adına Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ve Fenike ilçe belediyesi tarafından uygulanan kurallar aynıdır. Kamu haklarından kısıtlı olmamak, 18 yaşından büyük olmak, yapılacak olan güvenlik soruşturmasında ya da arşiv araştırmasında herhangi olumsuz bir sonuç alınmaması aranılan kriterler arasında yer alır.

Kişilerin aynı zamanda görevlerini yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorununa da sahip olmaması gerekiyor. Memur alımı kapsamında birtakım pozisyonlar adına özel nitelikler aranır. ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları bu noktada devreye girer. finikebelediyesi@hotmail.com adresi üzerinden ilgili yetkililer ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Fenike belediyesi 2428551102 telefon numarası üzerinden de hizmet vermektedir. Telefon numarası ve mail adresi dışında faks numarası üzerinden de iletişime geçmeniz mümkün olacak. Fenike belediyesi faks numarası 2428553225. Başvuru sonuçlarının olumlu değerlendirmesi sonucunda gerekli olan belgeleri hazırlamanız personel alımları adına yeterli olacaktır.

Benzer İçerik  Bursa Keles Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.