Antalya Gazipaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Gazipaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Gazipaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
767 okunma
Antalya Gazipaşa Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Gazipaşa Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı işsizlik oranını en az düzeye indirmek ve nüfus ihtiyaçlarının karşılanması adına devam ediyor. Gazipaşa Belediyesi  tarafından yayınlanan iş ilanlarını resmi web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Personel alımları adına belediye birtakım kriterler arar. Bu kriterlere uyum sağlayan kişiler gerekli olan evraklarını tamamlayarak başvuru formunu doldurmalıdır.

Gazipaşa Belediyesi Personel Alımları

Gazipaşa personel alımı başvuruları www.gazipasa.bel.tr üzerinden alınır. Personel alımları adına ilgili iş ilanlarını bu adres üzerinden takip edebilirsiniz. Belediyeler genellikle temizlik işleri, bahçe ve çevre düzenleme personelleri, güvenlik ve zabıta birimleri adına ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınav puanını dikkate almazlar.

Belediye kapsamında görevli olmak üzere beden işçisi, şoför, büro işçisi, tekniker ve teknisyen olmak üzere pek çok pozisyona işçi alımı yapılır. Antalya Gazipaşa iş ilanları adına 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 48. Maddesi kapsamında; kamu haklarından kısıtlı olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması gibi nitelikler aranır. Bunun dışında ise 18 yaşından büyük olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması ve askerlik ile herhangi bir şekilde ilişkisinin bulunmaması aranılan şartlar arasındadır.


Yapılacak olan detaylı güvenlik soruşturması kapsamında suç yükümlülüğü olmaması ve herhangi bir sağlık sorununa sahip olunmaması da gerekiyor. Başvuru şartlarına uyum sağlayan kişiler ön başvuruları internet üzerinden gerçekleştirir.  İlanların yayınlanmasından itibaren başvurularınızı gerekli usul ve esaslara uyarak gerçekleştirebilirsiniz. : info@gazipasa.bel.tr mail adresi Gazipaşa belediyesi iletişim kanalları arasında yer alır. Bunun yanı sıra Gazipaşa Belediyesi 2425721013 telefon numarası üzerinden de iletişime geçmeniz mümkün olacak.  Antalya Gazipaşa Belediyesi personel alımı adına başvuru sonuçları da resmi internet sitesi üzerinden açıklanır.

Benzer İçerik  Çorum Osmancık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kemer Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları