Antalya Gündoğmuş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Gündoğmuş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Gündoğmuş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
733 okunma
Antalya Gündoğmuş Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Gündoğmuş Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımları 2018 yılında da devam ediyor. Antalya’nın 8162 nüfuslu ilçesi olan Gündoğmuş, artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak ve işsiz nüfus oranını düşürmek adına faaliyet sürdürmekte. Bu kapsamda şoför, büro işçisi, operatör olmak üzere personel alımı yapılıyor. Personel alımları adına ise birtakım kriterler aranır.

Gündoğmuş Belediyesi Personel Alımlarında Aranılan Şartlar

Gündoğmuş belediyesi personel alımı konusunda başvuruları iş kurumu üzerinden ve şahsen kabul ediyor. Yük taşıma personeli için aranılan şartlar; en az ilkokul mezunu olması ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olmasıdır.

Bunun dışında operatör alımlarında; yine en az ilkokul mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olunması aranılan şartlar arasındadır. Büro personeli için de en az ilkokul mezunu olunması istenir. Başvuruların fazla olması durumunda Noter tarafından kura çekilecektir.

Gündoğmuş Belediyesi Personel Alımında Genel Şartlar

Belediye tarafından yapılan iş ilanları adına adaylardan 657 sayılı Devlet Memurları kapsamı gereğince; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları istenir. Bunun yanı sıra herhangi bir şekilde kamu haklarından mahrum edilmemiş olmakta Antalya Büyükşehir belediyesi iş ilanları kapsamında aranılan nitelikler arasında yer alıyor.


Gündoğmuş belediyesi erkek adayların askerlik yapmış olmalarına ve askerlik ile ilgili herhangi bir ilişkinin bulunmamasına da dikkat eder. Başvuru yapan kişiler güvenlik soruşturmasından geçirilir. Gerek arşiv gerek ise güvenlik soruşturması kapsamında olumsuz sonuç alınmaması şart. Suç yükümlülüğü bulunmaması ve görevini devam ettirmeye engel teşkil edecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması aranılan şartlar arasında yer alıyor. gndbelediye@ttmail.com Gündoğmuş Belediyesi mail adresi üzerinden ya da 2427812011 telefon numarası üzerinden yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Gündoğmuş belediyesi faks numarası ise 2427812161’dir.

Benzer İçerik  Gercüş İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya İbradı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Alanya Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kumluca Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Finike Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları