Bartın Abdipaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bartın Abdipaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bartın Abdipaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
09 Kasım 2018
858 okunma
Bartın Abdipaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Abdipaşa Belde Belediyesi işçi alımı şartlarına uyan herkes iş başvurusunda bulunabiliyor. İlk olarak iş ilanları hem İŞ-Kur üzerinden hem de belediyenin internet sitesi üzerinden vatandaşlara iletiliyor. Başvuru şartları belediye tarafından belirleniyor. Belediyeler hem kendi bünyesine hem de anlaşmalı olduğu taşeron firmalara işçi alımı sağlıyor. Başvuru için başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekiyor.

Başvuru Şartları Nedir?

Başvuru yapacak olan kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma zorunluluğu bulunuyor. Aynı zamanda kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. 41 yaşından gün alan kişilerin başvuru yapması mümkün olmuyor. İşçi alımı başvuru belgeleri arasında adli sicil kaydı bulunuyor. Adli sicil kaydında yüz kızartıcı bir suçun olmaması gerekiyor. Bunun yanında terör bağlantısı olanlar da başvuru yapamıyor. Kişinin en az ilkokul mezunu olması, diplomasını belge olarak sunması önemlidir. Başvuru formu ile birlikte gerekli olan evrakların da belediyeye sunulması lazımdır.

Başvurular Nereden Yapılıyor?

Başvuru yapabileceğiniz 3 farklı yer bulunuyor. Bunların ikisi online başvurudur. Yani İş-Kur üzerinden iş ilanlarına başvuru yapabiliyorsunuz. Bunun yanında belediyenin internet sitesi üzerinden de başvuru yapma hakkınız bulunuyor. Belediyeye giderek bizzat başvuru sağlama hakkınız da vardır. Dolayısıyla personel alımı başvuru işlemlerini hemen yapabilir, sonrasında mülakatları bekleyebilirsiniz. KPSS’ye girmeniz ve bir puan almanız gerekmiyor.


Abdipaşa Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Belediye Bartın’a bağlıdır ve 2605 kişilik bir nüfusa sahiptir. Belediyede ve taşeronlarında iş ilanları bulunmaktadır. Bartın Abdipaşa Belde Belediyesi personel alımı işlemleri ile ilgili detaylı bilgi mail adresi üzerinden alınabilir. Mail adresi abdipasabelediyesi@hotmail.com, internet adresi ise www.apdipasa.bel.tr olarak verilmektedir. Telefon numarası 3784264124 olarak sunulurken faks numarası ise 3784264522 olarak iletiliyor.

Benzer İçerik  Aksaray Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bartın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Kumluca Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Kozcağız Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Hasankadı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Çan İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları