Anında İnternetten Kredi Veren Bankalar, İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anında İnternetten Kredi Veren Bankalar, İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

İnternetten anında kredi başvurusu, internetten anında kredi veren banka listesi ve internet üzerinden anında hesaba geçen kredi bilgileri için tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > Anında İnternetten Kredi Veren Bankalar, İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar
30 Eylül 2018
1.099 okunma
Anında İnternetten Kredi Veren Bankalar, İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar sayesinde banka şubeleri üzerinden kredi almakta zorluk çeken kişiler, ihtiyaçları olan krediye ulaşabilir. Burganbank, Aktifbank, Enpara kredi gibi bankalara online olarak internetten direkt başvuru yapmanız mümkün. Şubeye gitmeden paranız hesabınıza anında yatar.

Burganbank Kredi Başvuru

Eğitim, sağlık, tatil gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına bütçenize uygun ödeme planı hazırlayarak düşük masraflı ihtiyaç kredisi alabilmek adına öncelikle başvuruda bulunmanız gerekiyor.

 • com adresine erişim sağladıktan sonra krediler bölümü üzerinden hemen başvur butonuna tıklayın.
 • Ardından başvuru formunu dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Bireysel bankacılık portföy yöneticileri size en kısa sürede geri dönüş yapar.
 • Bunun yanı sıra başvuruda bulunmak adına en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi için talepte bulunabilirsiniz.

Kredilerde kişinin ödeme performansı, banka ile çalışacağı ürün sayısı ve bankanın yeni müşterisi olunması gibi birtakım durumlar incelenir. Uygun bulunan kişilere anında kredi sunulur.

Kredi Bilgi: 15.000 TL krediyi 36 ay vade ile temin edebilirsiniz. Aylık olarak ödeme miktarı 763 TL’dir. Toplam kredi ödemesi ise 27. 462 TL.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ANINDA HESABA YATAN KREDİ VEREN BANKALAR

Aktifbank Kredi Başvuru

Kredi için başvuruda bulunmak isterseniz tek yapmanız gereken Aktifbank resmi internet sitesine erişim sağlayarak başvuruda bulunmak olacak. Ayrıca internet üzerinden ve telefon bankacılığı yöntemi ile de başvuru yapmanız mümkündür. Başvuru için gerekli olan evraklar ise şu şekilde;

Kredi İçin Gerekli Olan Evraklar: Kimlik belgesi, sürücü belgesi, başvuru sahibine ait doğalgaz, elektrik, su faturası, gelir belgesi. Şirket ortağı olan kişilerden de son yıla ait vergi belgesi ve onaylı gelir belgesi istenir. Ücretli çalışan kişilerden de şirket imza sirküleri, maaş bordrosu ve maaş yazısı isteniyor. Almak istediğiniz krediye göre belgeler değişiklik gösterebilir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında ayrıca CEPTETEB ’te bulunuyor.

Benzer İçerik  Bankadan Kırmızı Kalem Ne Zaman Silinir? | Banka kara liste ne zaman silinir?

Kredi Bilgi: 10.000 TL kredi, 36 ay vade ile sunulur. Aylık olarak ödenecek olan tutar 490, 58 TL’dir.


İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ARAÇ REHİN KARŞILIĞI KREDİ VEREN BANKALAR

CEPTETEB Kredi Başvuru

Bilindiği üzere CEPTETEB, TEB Bankasının sunmuş olduğu online bankacılık hizmetleri arasında yer alır. Bankacılık hizmetlerini ayağınıza kadar getiren CEPTETEP anında kredi imkanı sunuyor. Kredi başvurusunda bulunmak adına yapmanız gereken;

 • com adresine giriş yapmak. Daha sonra T.C. kimlik numaranız ve güncel olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı girerek devam tuşuna basmak olacak.
 • Banka yetkilileri başvurunuzu değerlendirerek size en kısa sürede geri dönüş yapar.
 • 3 – 36 ay vade ile geri ödeyebileceğiniz ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı %48, 4653’ tür.
 • 000 TL olan kredi %2, 79 aylık faiz oranı ile sunulur. 24 ay vadede kullanılması durumunda geri ödenecek olan tutar ise 14. 707. 85 TL’dir.

Kolay kredi veren bankalar arasında olan Enpara, QNB Finansbank’ın internet şubesidir. Online olarak başvuruda bulunarak kredinizi anında alabilirsiniz.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ARABA İPOTEKLİ KREDİ VEREN BANKALAR

Enpara Kredi Başvuru

Qnbfinansbank.enpara.com adresine erişim sağladıktan sonra “başvuru” butonuna tıklayın. T.C. kimlik numaranızı ve e-posta adresinizi doldurduktan sonra başvuru işlemlerini sonlandırın.

 • 36 aya kadar vade seçenekleri ile hizmet veren Enpara üzerinden 10.000 TL tutarında kredi aldığınızda aylık ödeyeceğiniz taksit miktarı 493, 98 TL olacak. Geri ödemeniz gereken tutar ise 17.782.94 TL’dir.
 • 0850 222 3663 numaralı müşteri temsilcilerini arayarak kredi başvurularınızı anında gerçekleştirin.
 • Cozum@enpara.com adresi üzerinden de banka yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler kredi veren bankalar kefilsiz kredi imkanlarını kullanabilir. Kefilsiz kredi sunan bankalar; Aktifbank, Burgan Bank, Enpara ve CEPTETEB.

Benzer İçerik  Hayvancılık Kredisi Veren Bankalar, Büyükbaş ve küçükbaş hayvan kredisi veren bankalar