Anında Hesaba Yatan Kredi Veren Bankalar, Şubesiz Kredi Veren Bankalar İle Paran Anında Hesabında - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anında Hesaba Yatan Kredi Veren Bankalar, Şubesiz Kredi Veren Bankalar İle Paran Anında Hesabında

Hemen hesaba yatan kredi, anında hesaba kredi gönderen bankalar, hangi bankalar anında hesaba kredi atıyor hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

Anasayfa > Banka Haberleri > Anında Hesaba Yatan Kredi Veren Bankalar, Şubesiz Kredi Veren Bankalar İle Paran Anında Hesabında
30 Eylül 2018
971 okunma
Anında Hesaba Yatan Kredi Veren Bankalar, Şubesiz Kredi Veren Bankalar İle Paran Anında Hesabında

Hesaba hemen kredi yatıran bankalar birçok farklı prosedüre gerek kalmadan, başvuruda bulunan kişilere gerekli olan finans desteğini sağlarlar. Aynı zamanda gelir belgesiz kredi veren bankalar listesinde yer alan bu kuruluşlar, son derece basit olan bir takım işlemleri yerini getirmenizi talep ederler. Bunların yapılmasından sonra paranın yatması da hemen gerçekleşmektedir.

Şubeye Gitmeden Hemen Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi veren bankalar kefilsiz sınıfında yer alan birçok önemli işletme vardır. İlgili bankalar şöyledir;

  • Aktif Bank tarafından N Kredi ismi ile verilen kredide herhangi bir şekilde kefil söz konusu değil. Bunun yanı sıra banka, başvuru yapan kişilerden bir evrak da talep etmiyor. Böylelikle çok kolay bir şekilde krediyi almak mümkün. Maksimum olarak alınabilecek tutar ise 15 bin TL’dir. Vade süresi ise 36 aydır.
  • Finansbank bünyesinde verilen En para kredisi, hem kefil hem de evrak istememesi ile dikkat çekmektedir. Maksimum olarak alınabilecek miktar 15 bin TL iken, 36 aylık bir süre söz konusudur.
  • Cepteteb, aynı özelliklere sahiptir. 36 ay üzerinden kredi vermektedir. Diğer bankalardan ayrılan yanı ise kredi tutarının 30 bin TL olmasıdır.
  • ING Bank, yapılan başvurulardan sonra bir değerlendirme süreci başlatmakta. Bu süreç sonrasında ise gerekli görüldüğü zaman belge talebi olabiliyor. Kefil ise yok. En yüksek tutarlı kredilerden birisini veren banka, 50 bin TL’ye kadar böyle bir fırsat sunmakta.
İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ANINDA ESNAF KREDİSİ VEREN BANKALAR

Diğer Banka Kampanyaları Nasıl?

Anında kredi almak isteyen kişiler, kefil ve evrak talep etmeyen bu finans kuruluşlarının yanı sıra şu bankalara da başvuruda bulunabilirler;


  • Finansbank, 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bir banka. Tahsis ücreti binde 5 olarak tanımlanmış ve sigortalı.
  • Akbank ile kolay kredi almak mümkündür. 20 bin TL maksimum olarak verilen bu imkandan faydalanmak isteyen banka müşterileri, online olarak başvuru yapabilirler. Banka müşterisi dışındakilerin ise mutlaka bankaya gitmeleri gerekmektedir.
  • Yapı Kredi 25 bin TL kredi veren bir kurumdur. Binde 5 oranında tahsis ücretine sahiptir.
  • Türkiye İş Bankası ve Garanti Bankası 25 bin TL ihtiyaç kredisini çok kısa bir süre içinde sağlamaktadır.
Benzer İçerik  5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar
İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ARAÇ REHİN KARŞILIĞI KREDİ VEREN BANKALAR

Kredi Düşük Olan Kişilere Hangi Bankalar Kredi Verir?

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri konusu çok merak edilir. Bunun öncesinde kredi notu tablosunu bilmek gerekiyor. 0 ile 699 arası en riskli gruptur. 700 ile 1099 arası ise orta riskli olarak tanımlanır. 1100 ve 1499 arası az riskli iken 1500 ile 1699 arası iyi puan demektir. Çok iyi puan ise 1700 ve 1900 arasını ifade eder. Burgan Bank, N Kolay Kredi Fibabanka, kredi notu düşük olanlara da kredi vermektedir.