Ücretsiz Doğum Haritası | Doğum Haritami nasil Cikarabilirim? -

Ücretsiz Doğum Haritası | Doğum Haritami nasil Cikarabilirim?

Doğum Haritami nasil Cikarabilirim?, Doğum haritasında Vertex nasıl bulunur?, 7 ev neyi temsil eder?, Juno haritada nasıl bulunur? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Ücretsiz Doğum Haritası | Doğum Haritami nasil Cikarabilirim?
22 Eylül 2021
824 okunma
Ücretsiz Doğum Haritası | Doğum Haritami nasil Cikarabilirim?

Ücretsiz Doğum Haritası; Astrolojiye göre bir insan doğduğunda gökyüzünde bulunan gök cisimlerinin konumları ve birbirileri ile yaptıkları açılar coğrafi konumlar dikkate alarak hesaplanmakta ve böylece kişinin doğum haritası oluşturulabilmektedir. Peki, bu doğum haritası ne işe yarar diye merak ediyorsanız yani konunun yabancı iseniz sizlere hemen kısaca bilgilendirme yapalım. Doğum haritasının yorumlanması aslında karmaşık bir durumdur. Çünkü kişinin doğduğu esnada gezegenlerin Güneş çevresindeki konumlarının doğru bir şekilde yorumlanabilmesi ustalık ister.

Bu yorumlar yani doğum haritasının yorumlanması bizlere kişiliğimiz hakkında bizlerin dahi bilmediği şeyleri söyleyebilir aynı zamanda da zayıf ve güçlü yönlerimizi ortaya koymak konusunda bizlere yardımcı olabilir. Böylece kendimizi daha iyi tanıyarak istediğimiz konularda daha başarılı hale gelebiliriz. Bu tanımdan sonra çoğu kişi doğum haritasının yorumlanmasını merak etmiş olacaktır eminiz. İşte bu yüzden sizlere bu yazı içerisinde ücretsiz doğum haritası imkanı sunan sitelerden bahsedeceğiz.

Ücretsiz Doğum Haritası; Doğum Haritası

Ücretsiz doğum haritası yorumu sunan sitelere geçmeden önce doğum haritalarından biraz daha bahsedelim. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu haritaların oluşturulması ve okunması aslında oldukça zordur. Ancak internet yani gelişen teknoloji sayesinde sizlerden gerekli olan bilgiler alındıktan sonra bu haritalar saniyeler içerisinde önünüze seriliveriyor.

Peki, bedava doğum haritası için istenen bilgiler nelerdir? İnternet üzerinden ücretsiz bir şekilde doğum haritanızı çıkarmak istiyorsanız bunun için uygun bir site bulduktan sonra sizlerden doğum tarihiniz, adınız, doğum saatiniz ve şehir bilgileriniz gibi bilgiler istenecektir. Bunları eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz, analizin doğru bir şekilde yapılabilmesi adına oldukça önemlidir. Bu bilgileri girdikten sonra direkt olarak haritanız ortaya çıkacak ve bu haritanın altında size neyin ne olduğu anlaşılır bir biçimde anlatılarak açıklanacaktır.

Benzer İçerik  Pekin Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı

Ücretsiz Doğum Haritası

Doğum Haritası Analizi

Yine yukarıda belirttiğimiz üzere ücretsiz doğum haritası analizi yapan siteler, sizlerden aldıkları bilgiler ışığında bu değerlendirmeleri yapar. Burada ayın, güneşin hangi evlerde olduğuna, gezegenlerin doğdunuz esnada birbirine göre olan konumlarına, yine gezegenlerin bulunduğu burçlara göre analizler yapılmakta ve bunların sizi nasıl etkilediği, karakterinizi nasıl şekillendirdiği, hangi yanlarınızın olumlu hangilerinin olumsuz olduğu gibi bilgiler verilmektedir. Eğer bu tarz analizlere inanıyorsanız son derece detaylı ve güzel yani isabetli analizlerin yapıldığı ücretsiz doğum haritası analiz sitelerinin bulunduğunu söyleyebiliriz.


Ücretsiz Doğum Haritası; En İyi Doğum Haritası Sitesi

Ücretsiz doğum haritası sitelerinin çoğunda “ ücretsiz “ ibaresi geçse de bu sitelere girdiğinizde aslında çok detaylı analizler elde edemeyeceğinizi söyleyebiliriz. Buralarda detaylı ve isabetli analizler elde edebilmek için belirli tutarlarda ücretler ödemeniz gerekmektedir. Ancak, ücretsiz şekilde hizmet veren bir site var ki burada doğum haritanıza dair son derece detaylı ve isabetli yorumlar alabilmeniz mümkün. Merak edenler için sitenin adresi “ http://www.dogumharitasi.astroloji.org “ Siteye giriş yaptığınızda sizlerden; adınız, doğum tarihiniz, doğum saatiniz ve doğum yeriniz gibi bilgiler istenmekte. Bunları ilgili alanlara girdiğinizde son derece detaylı bir doğum haritası yorumu ile karşılaşıyorsunuz.

Doğum Haritası Analizinde Neler Sorulur?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere doğum haritasında; isim, doğduğunuz tarih, doğduğunuz saat ve doğduğunuz şehir sorulmaktadır.

Doğum Haritası Ne Anlama Geliyor?

Doğum haritası kabaca, doğdunuz gün gökyüzünde yer alan gezegenlerin güneşe göre konumlarının hesaplanması ile sizin karakter analizinizin yapılması anlamına gelmektedir.

Yükselen Burcu Öğrenmek İçin Ne Lazım?

Yükselen burç için doğum tarihi, cinsiyet, doğduğunuz yer ve doğum saatinin bilinmesi gerekmektedir.

Yükselen Burç Kaç Saatte Bir Değişir?

Yükselen burcun ortalama 2 saatte bir değiştiği söylenmektedir.

Benzer İçerik  CV Hazırlama Ücretsiz | Ücretsiz CV hazırlama programı var mı?

İlginizi Çekebilir;

KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır? Yol Haritası 2021 | Kolay KOSGEB Kredisi Alma

E-Devlet Doğum Parası Sorgulaması Nasıl Yapılır?, E-Devlet üzerinden doğum parası sorgulama işlemi nasıl yapılır

İŞKUR Doğum Parası, 2020 SSK Doğum Parası Başvurusu Kimler Alabilir?

Çalışan Anneye Erken Emeklilik! 6 Yıl Erken Emekli Olun!

Ücretsiz Oyun Oyna 2022