Türkiye İş Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ (OGS) CİHAZI KULLANICI -

Türkiye İş Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ (OGS) CİHAZI KULLANICI

Anasayfa > Türkiye İş Bankası > Türkiye İş Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ (OGS) CİHAZI KULLANICI
14 Ekim 2018
1.519 okunma
Türkiye İş Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ (OGS) CİHAZI KULLANICI

İş Bankası OGS cihazı ile tüm otoyollar ve köprülerden kolay geçmenizi sağlıyor. Hızlı ve rahat seyahat için sunulan OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) cihazlarıyla hızlı ödeme sağlayabilirsiniz.

Bankanın sunduğu cihazların avantajlarıyla Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) uygulamasında sunulan tüm araç türlerinin rahat ve hızlı geçiş sağlanıyor. Ücretli yollar ve köprüler için araç türlerine göre geçiş fiyatları KGM tarafından belirlenmektedir.

İş Bankası OGS Cihazı Nasıl Alınır?

İş bankası ogs başvuru tüm yurt içi şubelerinden direkt olarak yapılabilir. Cihazlar hemen alınarak hızlı ve konforlu seyahat sağlanabilir. OGS gişelerinden; otomobil, minibüs, otobüs ve diğer binek araçların yanı sıra, kamyon, TIR vb. ağır vasıta araçlar ve motosikletler OGS cihazı kullanarak, belirlenen ücretler dahilinde, durmaya gerek kalmadan, gişede beklemeye gerek kalmadan geçebilirler.

Dorseli olarak seyahat eden araçlar da Sanal OGS Hesabı alarak, gişelerden hızlı ve rahat şekilde geçebilirler. www.kgm.gov.tr adresinde tüm araç türlerinin geçiş ücretleri sunuluyor.

İş Bankası OGS Ödemeleri

Ogs veren bankalar arasında yer alan İş Bankası, şubelerinden OGS cihazı veriyor. Kredi kartı hesabına bağlı olarak da sunulabilen cihazlar ise 1. sınıf OGS cihazı olarak nitelendiriliyor. Bu cihazlar ise internet şubesinden talep edilebilir.

www.isbank.com.tr adresinden;

  • Başvuru- Ürünler ana menüsünde,
  • HGS/ OGS

Sekmesinden OGS seçilerek anında alınabilir. Satın alınan cihazlar kurye ile adrese gönderilir. Alındığı tarihten itibaren kullanıma hazırdır.


OGS cihazlarının minimum bedeli 55 TL olarak belirlenmiştir. İş Bankası hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik olarak alınabilir.

Banka müşterisi olmayanlar içinse teminat bedeli dahilinde satış yapılıyor.

İş Bankası OGS Cihaz Kullanımı

Ogs bakiye sorgulama telefon numaraları 0850 724 0 724 üzerinden sağlanabilir. Cihazın satın alınmasıyla birlikte ücretsiz olarak kullanım kılavuzu veriliyor. Montajı ve kullanımı hakkındaki tüm detayları bu kılavuzlardan öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerik  Türkiye İş Bankası Koronavirüs Ekonomiye Destek Paketi

Yurt içinde tüm paralı otoyollar ve köprülerden geçişlerde, araca monte edilen OGS cihazı ile beklemeye gerek kalmadan yolculuk sağlanabilir. Elektronik olarak algılanan ve işlenen fiyatlar, kullanılan güzergaha göre bakiyeden temin edilir.

İlginizi Çekebilir;

HSBC OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri

ING Bank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Hizmeti Veren Bankalar Hangileridir

Fibabanka OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi), OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ (OGS) ETİKETİ PEŞİN SATIŞ KULLANICI

Ziraat Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Ziraat Bankası OGS Özellikleri

Yapı ve Kredi Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Hızlı Geçiş Sistemi | Ödemeler ve Hizmetler | Yapı Kredi