Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Ziraat Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Ziraat Bankası OGS Özellikleri

Ziraat Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Ziraat Bankası OGS Özellikleri

Ziraat Bankası OGS çalışmalarıyla, müşterilerinin hızlı geçiş ve otomatik geçiş için ödemelerini banka aracılığıyla yapmasını sağlıyor. köprülerin, ücretli otoyolların ödemelerinin yapılması ve bu işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesi için hizmet veriliyor. Etiket alan araç sahiplerinin sürekli olarak ücret ödemek için durması gerekmeksizin, bu sistemle birlikte otomatik bir şekilde geçişlerini sağlaması mümkün oluyor. Bu esnada ödemeler ise anında kesiliyor ve doğrudan bakiyenin güncellenmesi sağlanıyor.

Ödemenin bedeline, bakiye değerine bağlı olarak ne kadar ödeme yapılacağı belirlenebiliyor. Bu sürece uygun hareket edilmesi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde OGS etiketlerinin bakiyelerinin de sürekli yeterli olması için hizmet veriliyor. İsteyen müşteriler şubelere veya ATM’ye giderek yükleme yapabilirler. Bunun yanı sıra, otomatik ödeme talimatıyla OGS web sitesindeki işlemlerin bakiyeye göre yapılması sağlanabilir.

Ziraat Bankası OGS Özellikleri

Otomatik Geçiş Sistemi özellikleri, otomatik geçiş etiketi kullanılarak köprülerden, otoyollardan ücretli geçişin bulunduğu her yerden geçmenizi sağlar. Etiketin temin edilmesi için, araç tipine uygun şekilde belirlenen ücretlerinin ödenmesi gereklidir. Bu duruma uygun şekilde Ziraat Bankası güvencesiyle birkaç dakika içerisinde bakiyenizin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Sistemin en avantajlı özellikleri arasında, OGS iletişim olanağı bulunuyor. Her zaman için anında yardım almanız mümkün oluyor.


Ziraat Bankası OGS Başvuru Belgeleri

Otomatik Geçiş Sistemi başvurusunun yapılması için gerçek kişiler tarafından araç ruhsatının beyanı ve kimlik bilgileri bulundurulmalıdır. Tüzel kişiler tarafından yapılacak başvurularda ise araç ruhsatı, yetki belgesi ve imza sirküleri temin edilmelidir. Bu sayede başvuruların araç tipine uygun şekilde ödemenin yapılmasının ardından kabulü sağlanır.

Ziraat Bankası OGS Otomatik Ödemeleri

Ziraat Bankası aracılığıyla OGS yükleme işlemlerinin otomatik bir şekilde yapılması mümkün oluyor. Ziraat Bankası tarafından belirlenen kredi kartlarıyla ödeme yapılabileceği gibi, mevduat hesabınızdan veya şubelerden de yükleme talebinde bulunabilirsiniz. Başka kartlara sahip olsanız dahi, otomatik ödeme sistemine kayıt olduğunuz taktirde, belirli bir bakiyenin altına inilmesi durumunda anında bakiyenin güncellenmesi sağlanır.

Benzer İçerik  Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre (Açtırma)

Müşterilerin mağdur olması engellenerek, bakiyelerinin sürekli olarak güncel tutulması mümkün oluyor. Bu sayede herhangi bir cezayla karşılaşılmayacağı gibi, ödemeleri yapılması zorunlu olan yollardan ulaşım sağlama olanağınızın da bulunması sağlanıyor. Otomatik Geçiş Sistemi, Hızlı Geçiş Sistemi ile olduğu gibi ödemelerinin tümünün şubelerden, ATM’lerden, mobil bankacılık, internet bankacılığı yöntemlerinden yapılmasını gerektiriyor. Bu seçeneklerden herhangi biriyle yapılmasına izin verilen otomatik ödemeler sayesinde bakiyenizi her zaman kullanıma uygun seviyede tutabilirsiniz. İşlemlerinizi Ziraat internet bankacılığı aracılığı ile de halledebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.