Yapı ve Kredi Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Hızlı Geçiş Sistemi | Ödemeler ve Hizmetler | Yapı Kredi -

Yapı ve Kredi Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Hızlı Geçiş Sistemi | Ödemeler ve Hizmetler | Yapı Kredi

Anasayfa > Yapı ve Kredi Bankası > Yapı ve Kredi Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Hızlı Geçiş Sistemi | Ödemeler ve Hizmetler | Yapı Kredi
16 Ekim 2018
3.255 okunma
Yapı ve Kredi Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Hızlı Geçiş Sistemi | Ödemeler ve Hizmetler | Yapı Kredi

Yapı Kredi OGS cihaz satışı ile hizmet vermiyor. Otomatik Geçiş Sistemi olan OGS için seçenek bulunmayan bankada HGS başvuruları yapılabiliyor. HGS- Hızlı Geçiş Sistemi olarak otoyol ve köprülerden hızlı geçişi sağlayan elektronik bir sistemdir.

Yapı Kredi aracılığı ile alınan HGS cihazı ve etiketler ile banka müşterileri, kredi kartlarına veya ek hesaplarına bağlı olarak, otoyollarda beklemeye gerek kalmadan transit geçiş sağlayabilirler.

Yapı Kredi HGS Başvurusu

Ogs veren bankalar arasında bulunmayan Yapı Kredi Bankası, alternatif olarak HGS satışı sağlıyor. Otoyol ve köprülerde Yapı Kredi HGS ile gişede sıra beklemeye, ödeme için uğraşmaya gerek kalmıyor. Otomatik talimat sistemi ya da kredi kartına bağlı HGS etiketleri ile tüm otoyollardan doğrudan geçiş sağlanabilir.

Üstelik HGS ile sadece hızlı geçiş avantajı değil avantajlı geçiş opsiyonu da sunuluyor. Hızlı Geçiş Sistemi başvuruları tüm Yapı Kredi şubelerinden yapılabilir. Banka müşterilerine ise cazip seçenekler ile internet sisteminden satış sağlanıyor.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İle HGS

Yapı kredi ogs cihazı başvuruları, banka müşterilerine internet şubesi ve mobil şube ayrıcalıkları ile sunuluyor. Yapı Kredi İnternet Şube sistemine şifre kullanarak giriş yapabilir, HGS menüsünden direkt sipariş verebilirsiniz.


Yapı Kredi Bankası kredi kartı veya banka hesaplarından direkt olarak satın alma ve başvuru işlemi online yapılabilir. Dijital sistemden alınan HGS etiketleri kurye ile gönderilmektedir. Üstelik kredi kartı veya banka hesabına bağlı HGS başvurularında indirimli alım sağlandığı gibi teminat bedeline gerek kalmamaktadır.

HGS ve OGS Avantajları Nelerdir?

Ogs başvuru ile Türkiye içinde tüm otoyollardan ve köprülerden hızlı geçiş sağlanabilir. Karayolları Genel müdürlüğü uygulama ve kapsamları dahilinde tüm paralı otoyollarda bulunan gişelerde, bilet almaya gerek kalmadan veya sıra beklemeye gerek kalmadan geçişi sağlayan elektronik sistem hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Benzer İçerik  Yapı Kredi Açık Pozisyonlar Listesi 2022 - 2023 | Yapı Kredi İş İlanları

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) kullanarak, kredi kartlarına bağlı hesaplardan direkt olarak HGS geçiş ücretleri tahsil edilir ve elektronik ortamda veriler kontrol edilebilir. PTT aracılığı ile sunulan HGS kullanımları Yapı Kredi HGS işlemleri bölümünden incelenebilir.

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Sorgulama ve Ödeme

HSBC OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri

ING Bank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) Hizmeti Veren Bankalar Hangileridir

Halkbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HalkBank HGS Başvurusu ve Kullanımı Hakkında Bilgi

Yapı Kredi Başvurusu | Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi 2020