Ziraat Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), KOBİ Destek Kredisi -

Ziraat Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), KOBİ Destek Kredisi

Anasayfa > Türkiye Ziraat Bankası > Ziraat Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), KOBİ Destek Kredisi
05 Kasım 2018
1.216 okunma
Ziraat Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), KOBİ Destek Kredisi

Ziraat Bankası KOBİ kredisi ile girişimcilerin önü açılarak, daha düşük faizler ve daha geniş vade seçenekleriyle ödemelerini yapmaları kolaylaştırılıyor. Ziraat Bankası’nın Türkiye’de verdiği hizmet sayesinde özellikle de çiftçiler tarafından bu tarz projelerden çok sık yararlanılıyor. Krediler, kartlar, mevduat seçenekleri, dış ticaret, nakit yönetimi, üye iş yeri POS hizmetleri bulunuyor. Ayrıca sigorta ve emeklilik, yatırım, başvurular, tarım, alanlarında da Ziraat Bankası ile çalışabilirsiniz.

Ziraat Bankası teşvik kredileri geniş vade planlamaları, düşük faiz oranları, kolay ödeme imkanı ve taksit yapılandırma olanaklarıyla müşterilere avantaj sağlıyor. KOBİ için özel olarak döneme göre yapılan planlamalar, devlet destekli krediler ile birlikte Ziraat Bankası güvencesiyle alınabiliyor.

Ziraat Bankası KOBİ Destek Kredisi

Bir meslek odasına veya borsaya üye olan KOBİ’ler için özel olarak planlamalar yapılarak işletmeleri için destek kredisi veriliyor. Müşterilerin bu süreçte girişimcilik için başarılı adımlar atabilmesi, yurt içinde ve yurt dışında ithalat – ihracat oranlarına etkisinin artırılması için hizmet veriliyor. Girişimci kredisi veren bankalar arasında bulunan Ziraat Bankası tarafından, krediden yararlanacak olan müşterilere özel şartlarda düşük faizli kredi sunuluyor.

Ziraat Bankası KOBİ Kredisi Şartları

  • Kooperatif, faktoring veya döviz büfesi olarak tanımlanmamalı
  • Ticaret Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası, Ticaret Borsası üyesi olması gereklidir.
  • Gerçek / Tüzel kişi olan müşteriler tarafından KOBİ ölçekli işletme kredilerinin Ziraat Bankası güvencesiyle kullanılması sağlanacaktır.
  • Kredilerin işletmelere ve odalarına göre azami %1,85 faiz oranıyla kullanım imkanı tanınacaktır.
  • Vade seçenekleri ise KOBİ Destek Kredisi için 18 aya kadar belirlenebilecektir.

Ziraat Bankası KOSGEB Kredileri

KOSGEB tarafından belirlenen ve Ziraat Bankası aracılığıyla alabileceğiniz kredi türleri bulunuyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin faydalanabileceği, uygun faiz oranlarına sahip ve her keseye uygun ödeme koşulları bulunan destek kredileri belirleniyor. KOBİ’ler için KOSGEB ile Ziraat Bankası güvencesiyle, normal faiz oranlarının çok daha altındaki değerlerde ve daha geniş vadelerde ödeme yapabilirsiniz.

Benzer İçerik  Ziraat Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Ziraat Bankası OGS Özellikleri

Ödemelerinizin aksatılmaması için, mesleğinize ve gelirinize uygun planlamalar yapılması sağlanır. İndirimli faiz oranlarıyla birlikte müşterilere Ziraat Bankası kredi hesaplama faaliyetlerinin ardından nakdi krediler tahsis edilecektir. Ödeme planlarının esnek bir şekilde belirlenebiliyor olması, Ticari Kredi türünde küçük ve orta ölçekli işletmelere uygun olmasını sağlıyor. Acil destek, makine teçhizat desteği, ihracat finansmanı, işletme sermayesi ve istihdam desteği gibi pek çok farklı durum üzerinde kredi olanağı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir;

Yapı ve Kredi Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), Taksitli Ticari Krediler | Krediler | Yapı Kredi

Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2020 KOBİ Kredi Kampanyası

Anadolubank Kobi Kredisi ( Ticari Kredi), Anadolubank Esnaf Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank’ın KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 3 Ay Ödemesiz Kobi Kredisi – QNB Finansbank

Türkiye İş Bankası Trafik Sigortası, Sigorta Ürünleri | Türkiye İş Bankası