Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa boyutları

05.11.2018
489
Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa boyutları

Odeabank kiralık kasa, yatırımların ya da birikimlerin korunması adına avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Oluşturulan birbirinden farklı kasa seçenekleri ile birlikte tüm birikimleri banka güvencesi altında saklanır. Evlerinde altın ya da değerli eşyaları bulunanlar açısından bu tür bir sistem avantajlıdır. Kasaların ücretleri ise boyutlarına göre değişiklik göstermek ile birlikte 444 8 444 numaraları belirtilen noktada detaylı bilgilendirme sağlar.

Kasa Türüne Göre Farklı Ücretler

Odeabank içerisinde küçük, orta ve büyük boy olmak üzere farklı kasa seçenekleri vardır. Ücretleri ise boyutlarına göre değişiklik gösterir. Kiralık kasa boyutları hakkında fikir edinmek için en yakın şubeleri ziyaret etmek yeterlidir.

  • Kasa ücretleri yıllık yatırıldığı için aylık bir ödeme yapılması zorunlu değildir.
  • Müşterinin talebine göre kasa ücretleri yılın belirli dönemlerinde hesaplarından temin edilir.
  • Odeabank küçük kasaların fiyatları 260 TL’dir.
  • Orta boy kasalar 320 TL, büyük boy kasalar ise 370 TL olarak karşımıza çıkar.
  • Banka müşterileri belirtilen tutarı ödediklerinde kasalarını yılın istedikleri dönemlerinde kullanma hakkı elde ederler.

Böyle bir fırsat yalnızca ziynet ya da takı değil, aynı zamanda önemli evrak ve belgelerin korunması açısından da avantajlıdır.


Kasa Depozitosunu Ödemek Zorunlu

Odeabank internet şube üzerinden kasa ücretlerini ödemek son derece kolaydır. Bu noktada kasa ile ilgili bir problem yaşanmaması adına yıllık depozito ücretinin de ödenmesi gerekir. Odeabank kasa depozito fiyatı 260 TL olarak belirlenmiştir. Değerli eşyalarını korumak isteyenlerin belirtilen tutarı yatırmaları faydalarına olacaktır.

Süreç sonunda para iadesi: Depozito ücreti yatırımcılardan belirli bir süre ile alınır. Kiralık kasa süresi dolduğunda, herhangi bir problem yaşanmaması halinde belirtilen tutar banka müşterisinin hesabına aktarılır. Ev ya da farklı mekanlara göre kasa, değerli eşyaların korunması adına her zaman daha avantajlıdır.

Benzer İçerik  Odeabank Günlük Para Çekme Limiti 2020, Odeabank Atmden En Fazla Para Çekme Limiti

Her Yıl Ücretler Değişir

Diğer özel ve devlet bankalarında olduğu gibi Odeabank içerisinde de kasa ile depozito ücretleri yıllık olarak değişiklik gösterir. Kiralık kasa fiyatları 2018 yılı ile birlikte güncellendikten sonra işlem yapmadan önce araştırmak faydalı olacaktır.

  • Kiralık kasaların fiyatları ekonomik tutularak müşterilerin memnuniyeti amaçlanır.
  • Saklanacak değerli eşyaya göre farklı kasa türlerinin olması banka müşterileri açısından avantajlıdır.
  • Detaylı bilgi edinmek adına en yakın Odeabank şubesini ziyaret etmek her zaman daha faydalıdır.

Hırsızlık ya da çalınma riskine karşı kasalar, son dönemde popüler olan seçeneklerden bir tanesidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.