Akbank Kiralık Kasa Ücretleri, Akbank Kasa Kiralama Ücreti Ne Kadar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Kiralık Kasa Ücretleri, Akbank Kasa Kiralama Ücreti Ne Kadar

Akbank kiralık kasa sözleşmesi nasıl, akbank kiralık kasa şubeleri nerede var ve akbank kiralık kasa ne kadara tutuluyor konuları hakkında detaylı bilgiler yazımızda!

Anasayfa > Akbank > Akbank Kiralık Kasa Ücretleri, Akbank Kasa Kiralama Ücreti Ne Kadar
25 Eylül 2018
1.210 okunma
Akbank Kiralık Kasa Ücretleri, Akbank Kasa Kiralama Ücreti Ne Kadar

Akbank kiralık kasa hizmeti, farklı boyutlarda ve farklı fiyatlarda sunuluyor. Tüm Akbank şubelerinde sunulan kiralık kasa sisteminde fiyatlar; küçük- orta ve büyük boy kasa seçeneklerine göre 2018 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.

Kiralık kasalar, yıllık ücretlendirme ile sunuluyor. Değerli eşyalar ve evrak türünde değerli belgelerin saklanması için bankacılık hizmetleri dahilinde sunulan opsiyonda, 5 gün ve mesai saatleri içerisinde hizmet veriliyor.

Akbank Kiralık Kasa Hizmetleri

Kasa kiralama işleminde öncelikle bir sözleşme yapılıyor ve kasa için çıkarılan iki anahtardan birisi müşteriye veriliyor. Diğeri ise bankada bulunduruluyor. Kasa kullanımında iki anahtar birlikte kullanılıyor. Tek kişi kiralama hizmetlerinde, kiralayan kişi dışında kimse kasayı açamaz.

Akbank kiralık kasa şayet başkasıyla ortak olarak kiralanmışsa, diğer kişi de kasayı açabilme hakkına sahiptir. Maksimum 3 ortaklı şekilde kasa kiralama yapılabiliyor. Birden çok kişi kiralamalarında sözleşme bu kapsamda yapılır ve ortak hesap açılır.

Kiralık Kasa Ücretleri

Akbank kiralık kasa fiyatları 2018 güncel seçenekleri şu şekildedir;

  • Küçük boy kasalarda

Depozito tutarı; 200 TL

Yıllık kasa ücreti hesaptan; 409 TL

Yıllık ücret, kredi kartı ödemesiyle; 269 TL


  • Orta boy kasalarda

Depozito tutarı: 200 TL

Yıllık kasa ücreti hesaptan; 477 TL

Yıllık kasa ücreti Kredi kartından; 339 TL

  • Büyük boy kasalarda

Depozito tutarı; 200 TL

Yıllık kasa ücreti hesaptan; 617 TL

Yıllık kasa ücreti kredi kartından; 477 TL

Kiralık Kasalar Nasıl Kiralanır?

Tüm Akbank şubelerinden kiralık kasa boyutları dahilinde kiralama yapılabilir. Hesap açma işlemi ve sözleşme ile kasa kiralama hizmeti sunuluyor. Her kasa için depozito ücreti alınmaktadır. Kiralayan kişinin yaşamı boyunca bilgileri 3. kişilerle paylaşılmaz. Vefat halinde ise vasilere bilgilendirme yapma, anayasal doğrultuda yapılır ve kas noter huzurunda açılır.

Benzer İçerik  Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu, Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu | Akbank Direkt Kredi Kartı

Akbank kiralık kasalarda; silah, patlayıcı madde türlerinde herhangi bir şeyin saklanması yasaktır. Yalnızca değerli eşyalar ve evrak türündeki eşyalar için kiralık kasa kullanılabilir. Akbank kasa ücretleri için burayı tıklayınız.

Banka hizmetleri dahilinde kiralık kasa hesabından yıllık ücret doğrudan alınır. Fakat kasa kiralanan Türk Lirası hesabında bakiye olmaması halinde, müşterinin diğer vadesiz hesaplarından tahsil yapılır.