Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa fiyatları 2022-2023 -

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa fiyatları 2022-2023

Anasayfa > Türkiye Ziraat Bankası > Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa fiyatları 2022-2023
05 Kasım 2018
1.675 okunma
Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık kasa fiyatları 2022-2023

Ziraat Bankası kiralık kasa hizmeti veren güvenilir banka olarak, farklı boyutlardaki kasalarda değerli eşyalarınızın, evraklarınızın korunmasını sağlar. Müşterilerin isteklerine uygun şekilde farklı boyutlarda kasalar bulunuyor ve bu kasaların her birinde farklı ücretler belirlenerek ödemelerin yapılması sağlanıyor. Çalınma, yanma vb. zararlardan evinizde veya iş yerinizde oluşabilecek problemler yerine bankayı tercih etmeniz çok daha güvenli olacaktır.

Son derece dayanıklı bir kasa yapısı belirlendiği için, değerli eşyalarınızın sizin izniniz ve bilginiz olmadan zorla açılması mümkün değildir. Kasa kapatılırken bir depozito ödemesi yapılır. Kasayı açarken ödediğiniz depozitoyu geri alabilirsiniz. Yıllık kira bedeli toplamı kadar bir ücret de nakit olarak depozito ücreti şeklinde alınıyor. Kiralık kasa boyutları ile ücretleri de doğru orantılı olarak değişiklik gösteriyor.

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Boyutları

Ziraat Bankası kiralık kasa için belirlenen kasa değerlerine uygun şekilde ödemelerinizi mobil bankacılık yöntemiyle yapmanız mümkün olacaktır. Yeni bir kasa almak istediğinizde veya kasanın boyutunu değiştirmek istediğinizde, şubelerden konuyla ilgili ve uygun kasalara dair bilgi edinebilirsiniz. Evrak, para, altın vb. nesnelerin koyulması için ufak kasa boyutları bulunuyor. Bunun yanı sıra, daha büyük eşyaların bulundurulması için de çok daha geniş kasaları kullanma imkanına sahipsiniz.

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ödemesi

Bankaların ödemesini nakit olarak şubelerden yapabileceğiniz gibi, kiralık kasa bedelini kredi kartıyla da ödeyebilirsiniz. Şubelerin yanı sıra, internet bankacılığı yönteminin ve mobil bankacılık yönteminin kullanılması da hızlı bir şekilde kasa ödemesini yapmanızı sağlayacaktır. Kiralık kasanın açılışı esnasında alınacak olan bedel, kasanın boyutuna bağlı olarak belirlenen toplam tutardır. Bu tutarın ödemesi yapılırken, depozito türünde geri alınma şartıyla yapılıyor.


Benzer İçerik  Ziraat Bankası Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Ziraat Bankası Vadeli Hesap Özellikleri

Ziraat Bankası Kasa Kiralama Şubeleri

Ziraat Bankası tarafından her şubede kasa kiralama hizmeti verilmemesi nedeniyle, hangi şehirde hangi şubenin kiralama olanağı bulunduğunu incelemelisiniz. Türkiye’nin tüm şehirlerinde şubesi bulunan Ziraat Bankası, çok sayıda şubesiyle hem merkez ilçesinde hem de diğer ilçelerinde müşterilerine kasa sunuyor. Kasaların tipleri, boyutları, genişlikleri ve kiralama ücretleri de sabit olduğu için, kiralanacak olan kasanın değerini şubelerden öğrenebilirsiniz.

Kiralık kasa fiyatları 2022-2023 yılında olduğu gibi, 2022-2023 yılında da güncellenecek ve müşterilerin kullanımına sunulacaktır. Müşteriler tarafından yıllık anlaşmalar yapılarak, kasanın bir yıllık ödemesi ilk olarak depozitoyla, daha sonra ise taksitleri aydan aya yapılıyor. Bu sayede değerli eşyalarınızı ve evraklarınızı saklarken, ödemeleri de geniş bir vadede yapma olanağına sahip oluyorsunuz. İşlemlerinizi Ziraat internet bankacılığı aracılığı ile de halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Akbank Kiralık Kasa Ücretleri, Akbank Kasa Kiralama Ücreti Ne Kadar

Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralik kasa ücretleri

Denizbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalar Kiralık Kasa Fiyatları

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri, Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları

Garanti Bankası Kiralık Kasa Ücretleri, Tüm Bankaların Kiralık Kasa Ücretleri