Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralik kasa ücretleri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralik kasa ücretleri

Anadolubank kiralık kasa ne kadar, Anadolubank kiralık kasa ücretleri neler, Anadolu bank kasa kiralama ile ilgili detayları sizin için hazırladık!

Anasayfa > Anadolubank > Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralik kasa ücretleri
28 Eylül 2018
981 okunma
Anadolubank Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralik kasa ücretleri

Anadolubank kiralık kasa, belge, evrak ya da değerli eşyaların korunması adına en avantajlı seçenekler arasında gösterilir. Yıllık belirli bir ücret ödenerek alınan kiralık kasa, tüm malların güvenle korunması açısından avantajlıdır. İlk kez bir kiralık kasa hizmetinden yararlanacakların ise öncelikle Anadolubank şubelerinden ya da müşteri temsilcilerinden destek almaları faydalarına olacaktır.

Boyutlarına Göre Farklı Fiyatlar

Anadolubank içerisinde, kasanın boyutlarına göre verilen ücretlerde değişiklik gösterir. Küçük, orta ya da büyük boy kasa fiyatları ise yıllık olarak belirlenir. Kiralık kasa boyutları, tüm birikimlerini ya da değerli eşyalarında güvenle korunmak isteyenler açısından faydalıdır.

  • Bankada küçük boy kiralık kasa almak isteyenlerin yıllık ödeyecekleri tutar 285 TL olarak belirlenmiştir.
  • Orta boy kiralık kasaların ücretleri ise 342 TL şeklinde karşımıza çıkar.
  • Anadolubank içerisinde büyük boy kasa kiralamak isteyenler, 12 ay boyunca 400 TL ödemek zorundadırlar.

Ücretler her yıl güncellendiği için işlem yapmadan önce banka şubelerinden detaylı bilgi alınması önerilir.


Malların Korunması Açısından Güvenilir

Kiralık kasa nedir diye merak edenler için bu tür bir hizmet, malların korunması açısından önemlidir. Konutlarda ya da farklı mekanlarda değerli eşyaları saklamak yerine banka kasasına koymak daha faydalı olacaktır. Bu durum çalınma ya da hırsızlık gibi problemlerin engellenmesine de destek verir. Anadolubank, kiralık kasaları ve uygun fiyatları ile birlikte müşterilerini de memnun etmeyi amaçlar.

Şubeler Üzerinden Bilgi Alma Fırsatı

Kiralık kasa hizmeti almak isteyenlerin öncelikli olarak bankaların şubelerindeki görevliler ile görüşmeleri gerekir. Kiralık kasa ücretleri ve nasıl işlem yapılacağı noktasında iletişim servisleri de yardımcı olur. Kiralanan kasanın yıllık ücreti otomatik olarak ödenir. Her yıl ücretleri değişiklik gösterebildiği gibi daimi kullanıcılar için farklı indirimlerde uygulanır. Kiralık kasaları istenilen zaman açtırmak ve içerisindeki önemli evrakları kullanmak mümkündür. Bu aşamada herhangi bir problem yaşamamak adına müşteri temsilciden yardım almak faydalı olacaktır. Kiralık kasalar, yangın ya da farklı problemlere karşı evrakların ya da değerli eşyaların korunmasına da yardımcı olur.

Benzer İçerik  Anadolubank Kobi Kredisi ( Ticari Kredi), Anadolubank Esnaf Kredisi Hesaplama